Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust ajánlanátok...

Milyen stílust ajánlanátok egy 30 éves nőnek?

Figyelt kérdés

Magas vagyok és vékony. Jelenleg úgy öltözködöm kb mint Katalin hercegné.

Magyarul nőies, de túl elegáns, unalmas.

Lehet, hogy csak kapuzárási pánik, de most nagyon öregesnek tartom ezeket a ruhákat.

Ilyen idős nők, ti milyen ruhákat viseltek?


2020. jan. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron: miniszoknya, csinos vállpántos vagy ujjatlan felső, néha haspóló, egyberuhák

Télen: testhez simuló ruha, farmer, hosszú ujjú felső, csizma


Szeretem még a fehér nadrágot, balerina cipőt is.

2020. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok. Itthon jóganadrágban vagyok, amihez vagy city mackót veszek, vagy puha kötött puocsit, alá sport melltartót. Munkába ilyen pulcsihoz szintén vagy sport melltartó, vagy csipkés és egy farmer nadrág. Ilyen időben bakancsot hordok. Nagy ritkán magassarkút, máskor sport cipőt. Kabátból sok van nekem: pufi téli, hosszú szövet, rövid szövet, bőrdzseki, ballon, vékony pokróc szerű. Aludni leggingsben és puicsiban szoktam, nyáron bugyiban pólóban, illetve most vettem csipkés alvós ruhát.

Szerintem lazíthatsz a ruhádon. Leszel még öreg. Használd ki hogy fiatal vagy. Ha nem is érzed benne jól magad, meg főleg változtass .

2020. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* cozy mackó pulcsi
2020. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!