Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosan öltözködő lányok,...

Divatosan öltözködő lányok, mennyire számít nálatok egy férfi öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy látszódjon rajta, hogy szeret divatosan öltözködni,stílusos ruhadarabjai vannak? Vagy ez csak extra? Ritkán látok olyan párokat, ahol a nő stílusosan öltözködik, de a barátján látszik, hogy a divat nem igazán érdekli.

2020. jan. 17. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk ketté a kérdést:

Ismerkedésnél az első benyomás része picit az is. Nálam fontos szempont, hogy jó legyen az összhatás, és hogy mennyire illik az én stílusomhoz.


Ha már párkapcsolat van, akkor azért már közrejátszik az is, hogy esetleg együtt megy vásárolni a pár, kikéri a másik véleményét stb, szóval akkor már lehet idomulni a másikhoz.

2020. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem számít. Ha én adok magamra, csinosan öltözködöm, akkor ezt el is várom cserébe.

Hozzáteszem, ez alatt nem a méregdrága göncöket értem, hanem azt, hogy tudjon alkalomhoz illően öltözködni, figyeljen a ruháira, hogy ne legyenek gyűröttek, koszosak, totál nem egymáshoz passzolók (öltönyhöz ne sportcipő legyen és társai). Az meg már csak a személyes ízlésem kérdése, hogy nekem jobban tetszik az elegáns öltözködés, mint a most divatos(nak tartott) csőnaci, kilógó boka, kivágott póló, parka kabát övvel stb stílus. Mondjuk ennek sztem az az oka, hogy egyrészt nem vagyok tini, másrészt én sosem követtem ezt a vonalat.

2020. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számít. Nem feltétlenül a divat, inkább a stílus, a saját izlesem miatt is. Lehet felszínes vagyok, de nem jelennék meg egy olyan hapsival, aki pl strandpapucsot hord.
2020. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem szeretem ha egy ferdi, divatb**i.

Adjon magara, de ne vigye tulzasba.

2020. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most végig gondoltam a körülöttem lévőket, s szerintem attól függ, hogy hogyan hordja!


Mármint XX pólót és cipzáros pulcsit hord, ami nem tud tetszeni.

Viszont YY ugyanígy tesz, s rajta már tud.


S mindössze azért, mert YY kihúzza magát, s magabiztosabban hordja.


S mindez bizonyítja: a legjobban magabiztosan nézünk ki!


Szerintem az a legfontossabb, hogy mindenki magához hűen öltözködjön. Nyilván vannak az embernek fétisei, de ez úgyis mindenkinek más, szóval miért felelnénk meg ezeknek?

Magadnak felelj meg!

2020. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!