Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdő ruhát hordjak?

Milyen fürdő ruhát hordjak?

Figyelt kérdés
Legelső sorban azoknak a tanácsát és segítségét kérem akik már fogytak, vagy ilyen helyzetbe vannak. Fogytam 50 kg-mot és maradt borfeleslegem a combomon és a hasamon inkább. Nemsokára megyünk a családdal strandra és nem tudom milyen fürdő ruhát keressek ami jobban takarna, viszont nézne is ki valahogy, hisz fiatal vagyok és szégyenlem.18/l

2020. jan. 17. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Érdemes akkor egyrészes fürdőruhát választanod, pl. ilyet:

[link]

A hasad nem látszik benne, a comboddal sajnos nem nagyon tudsz mit kezdeni.

2020. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp egyrészest keress. Vannak olyanok, amiknek hosszabb a lábszára vagy egy kis szoknya van elöl, az takarja a combod. Látványos fürdőruhát vegyél, akkor azt nézi mindenki, nem a bőrödet.A Bahama, amit előbb ajánlottak elég jó. Én pl. ezt ajánlanám: [link]
2020. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy előttem is írták, el kell terelni a figyelmet a kevésbé előnyös részekről és hangsúlyozni az előnyösebbet. Színes, mintás fürdőruha, rafináltabb mellrésszel. Alsó része lehetőleg legyen fekete. Tankini is jó választás lehet.
2020. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyél egy nagyobb törülközőt vagy valamit, amit a váladra teítesz és leér a combodig; a vízben pedig úgysem látni. ^^


De egyébként azt mondják, hogy úgy néz ki az ember a legjobban, ha magabiztos.


Szerintem hallgasd meg a Little Mix Strip c. dalát, a szövege a fontos! ^^


A strandra pedig jó szórakozást majd! ^^

2020. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%

Fussunk neki ismét..


Bermudát ajánlanám amit a hiú fiúkák viselnek nehogy a combikájukat meglássa valaki.

Felülre meg egy póló is megteszi.


F.

2020. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönőm szépen a válaszokat 🤗
2020. jan. 21. 12:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hozza szeretnem tenni, hogy kövér voltam de most 62 kg vagyok és 170 cm magas . Szóval most vékony vagyok 😃
2020. jan. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!