Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel interjúra?

Mit vegyek fel interjúra?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz interjúm, szoftverfejlesztő gyakornok pozi, 24 éves férfi vagyok.


Megfelelő lenne egy világoskék ing, sötétkék öltöny + nyakkendő és elegáns barna cipő, vagy szerintetek IT-s cégeknél lazábban szoktak menni interjúra?



2020. jan. 22. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hiszem, hogy a szoftverfejlesztők öltönyben fejlesztenének szoftvert. Egy elegánsabb ing, normális nadrág, normális cipő, és jó lesz.
2020. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is túlzás az öltöny. Egy rendes sötét nadrág, színben hozzá illő (kékhez nem barna!) bőrcipő és egy elegáns ing elég lesz.

Sok sikert! :)

2020. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Pedig #2, a sötétkékhez nagyon is jól tud kinézni egy barna cipő. Persze nem mindegy milyen árnyalatok!
2020. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit lazábban.
2020. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öltönyt én soknak érzem, de ha túl öltözöl az kevésbé zavaró mintha alul öltöznél. Én az összes interjúmra ing és rá egy vékony pulóver (PL: [link] )

Többnyire multiknál voltam interjún, de volt olyan 25-30 fős cég ahol farmar + pólóban interjúztatott a két szakmai vezető, hr pedig nem volt. Ott egy kicsit kellemetlenül éreztem magam, úgyhogy visszautasítottam az állásajánlatot (nem csak ezért).


szintén 24f it szektor

2020. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az öltöny nem túlöltözés, de már nem is elvárás. Amíg nem fekete vagy háromrészes, addig teljesen jó. Zakót viselhetsz önmagában, szetten kívül is.
2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!