Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran vesztek új...

Milyen gyakran vesztek új kabátot, cipőt, farmert, pulcsit?

Figyelt kérdés

Mennyi a plafon, amit fizetnétek egy adott ruháért/cipőért?


Férfiak válaszára vagyok kíváncsi.



2020. jan. 25. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Farmerból a hm ben 2-3 havonta max 10E

Pulcsi évente 1-2 8E

Cipő max 25E évente

Kabátom valamiért mindig van 16f

2020. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lol, jó sok farmered lehet akkor :D
2020. jan. 25. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Farmert nem hordok, nadrágot 2-3 havonta - 10 körül

Pulóvert kb havonta - 12-15 felső határral

Cipő 2-3 havonta - gyakorlatilag bármennyiért ha megtetszik és kényelmes.

Kabát - szezononként 1-2 kabát - kabáttól is függ, átlagban 50-70 körül, de vettem már 250ért is.


25f

2020. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam változó. Kell, megtetszik, stb.


Kabátot talán 2 évente, kb. 50ezer.

Farmer - pulcsi, ahogy használódik, évente azért 4-5 darabot szoktam venni. Farmer 10-15e. Pulcsi 5-10e.

2020. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor én elég visszafogott vagyok, 1-2 évente 1 farmer, évente max 1 pulcsi, cipőt se vettem egy ideje, kabát 2-3 évente


Igaz hogy hétköznapi viseletem munkásruha :D

2020. jan. 25. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de van egy párom 7 éve, aki férfi (47 éves). Elmondanám, ha én nem vennék neki ruhát, akkor ő szinte semmit sem venne egyedül. Úgy 2 havonta el szoktam nézni a KIK-be, C&A-ba, Deichmannba és ha találok valami nekivalót, akkor megveszem. Szerencsére ha valami nem lenne jó, akkor ezekben az üzletekben lehetőség van cserére, van ahol 1 hónapig is. Ritkán nem lett jó valami, pedig nehéz rá kapni, mert 4XL-es méret kell. Imádja amiket venni szoktam, mert nagyon odafigyelek, hogy jó méret, és jó anyagú legyen. Ezekben az üzletekben kaptam neki biopamut pólókat 490Ft-ért, hosszú ujjú pólót 800-ért, melegítőt 920Ft-ért, hátizsákot 1500-ért, pulcsikat 630Ft-ért, orkán mellényt 2000-ért, kapucnis felsőket 2000 körül, cipőt 3500-4000 körül, stb... Egyedül farmert nem veszek nélküle, kb évente egyszer eljön velem a piacra, és akkor veszünk azt is. Azt mondta, még sosem volt annyi ruhája és cipője, mint amióta velem van. :)
2020. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de válaszolok a párom nevében: cipőt akkor vesz, ha tönkremegy neki az előző, szerintem max. 30 ezerért. Nadrágot akkor vett, mikor szóltam neki, hogy nem tudom/akarom ugyanazt a kettőt mosni folyamatosan :D 8-10000 Ft körüli fekete farmerjai vannak C&A-ból.
2020. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, véletlen elküldtem :D

Kabátja 2 volt mikor megismertem, egy téli szövetkabát, most már biztoa több mint 5 éves, addig nem fog venni helyette míg nem megy tönkre. Egy dzsekit vett, hogy ha olyan helyre megy ahol sajnálja a másikat, azt veszi fel. A vékonyabb kabátja már hordhatatlan, de nem talált helyette olyat ami tetszik, így 2 pulcsiban szokott járni xD

Nagyon utál vásárolni, ha én nem vinném el valahova vagy vennék neki ruhákat, még ennyit se venne.

2020. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor veszek, amikor szükséges, annyit fizetek, amennyibe kerül. Nem polc alja szart veszek, hogy 2-3 havonta kelljen új. Ha egyet megveszek, az simán kihúz 10 évet anélkül, hogy viseltessé válna és még ugyanennyit otthon fetrengősnek. Az utóbbi 4 évben 3 nadrágot vettem.
2020. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég költséghatékony vagyok, kínaiban, turkálóban szoktam venni. 500 forintért tudok így venni havi egy farmert, ami kiváló állapotú és még tetszik is, nagyrészt világmárkák. Más boltokban meg 2 hónap lenne, mire találnék egy olyat ami elmegy, az is minimum 10 000. Pólót cipőt általában kínaiban szoktam, előbbi max 10 000 fél évben ez kb 3-4 póló, utóbbi 3-4 ezer egy pár kb 3 hónapig bírják, bár a 25 000 ért vásárolt deichmannosak sem különbek nálam, ugyanaddig bírják mint a kínaiak, akkor inkább megveszem 10-ed annyiért. Boxer, zokni évente kb 5-5, bár van bőven, csak akkor veszek, ha kilyukad stb. Ezt is kínaiban szoktam venni, néhány dolgomat aliexpresszen rendelem, évente ez max 6000 kb 1-2 póló. Életem eddigi legdrágább ruhadarabja egy 26000 forintos téli kabát volt, ez a második tele, de jól bírja. Rendesen fájt megvenni, de máshol normálisat, ami tetszik is nem találtam. Elhatároztam, hogy nagyon vigyázok rá, addig nem veszek újat amíg hordhatatlan nem lesz és ennél több pénzt nem adok ki ruhára. :D
2020. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!