Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki meg tudná azt mondani...

Valaki meg tudná azt mondani hogy, hol lehet venni fiús boka láncot/szallagot?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A “fiús” és a “bokalánc” ütik egymást.
2020. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Búzi vagy??
2020. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Ééés megjöttek a divatdiktátorok.

Majd ezek megmondják hogy egy igazi férfi mit hordhat mert bizonyos ruháktól kiegészítőktől megváltozik az ember nemi beállítottsága.


Kérdező!


Talán bizsu boltokban nézz körbe.

2020. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenről se hallottam még...
2020. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mivel van férfi karkötő és van női is így a női bokalánc altaregója a férfi bokalánc.
2020. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Legelső jól mondja. Ilyen hogy "Fiús" meg hogy "Bokalánc"...Mintha azt kérdeznéd, lehet-e venni valahol fiús melltartót.


Ellentétben az előző hozzászólókkal, a karkötő igenis tud férfias lenni, ha olyan amilyen. De egy bokalánc... Eleve a szó, hogy "bokalánc" már annyira nőies csengése van. Ha létezik is ilyen, hogy férfi bokalánc... Abszolút nem férfias, hidd el.


És én ezt úgy mondom, hogy jómagam viselek néha karkötőt, és gyűrűt is. És a legkevésbé sem vagyok nőies, hidd el :D

Azért benne vagyok a divatban. Imádom a márkás dolgokat, bújom a témát erőteljesen. A nagy neves divatházakra azért jellemzőek a nőies férfiruhák, meg kiegészítők. De férfi bokaláncot még nem láttam.

2020. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A fülbevaló mennyire férfias?

Azt is elfogadták idővel és azt is elkezdte hordani valaki anno.

Most a bokaláncon a sor, először így fogadják aztán majd megszokják.

2020. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szép lassan mindent csak elfogadnunk, és kilyukadunk ide:

[link]

[link]


Szép jövő.

2020. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gq-magazine.co.uk/photos/5d13acefeef921285aa006fd/master/w_1920,c_limit/matching-gq-24jun19_b.jpg


Így talán jó lesz.

2020. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindegy, egy media. -ot írjon a gq-magazine elé az, aki nagyon kíváncsi.


Szóval igen, elfogadjuk ezt, elfogadjuk azt. És majd jön egy hármas válaszoló, aki kikel magából, hogy mégis milyen alapon kérdőjelezzük meg azt, hogy egy bokalánc nem férfias. Mert nem az. Ennyi a válasz rá. Mint ahogy a rock zene sem techno, és a sajtospogácsa sem spenót.

2020. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!