Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tart szinte mindenki...

Miért tart szinte mindenki qrvásnak egy ilyen szoknyát, a forrónacit pedig teljesen elfogadhatónak?

Figyelt kérdés

[link]

Persze belátom, ez egy nagyon kihívó szoknya, de egy hasonló rövidgatya mitől elfogadhatóbb? Ez legalább szoknya, így sokkal nőiesebb, elegánsabb még ilyen rövid változatban is szerintem bármilyen forrónacinál.



2020. jan. 31. 03:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ezzel baj. L.
2020. jan. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg a háttérben álló srácot, úgy látom ő ért hozzá.
2020. jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
A forrónaci sem elfogadható. Nem illendő dolog kipakolni a berendezést, a kiéhezett pasikon kívül normális ember nem kíváncsi a fenekedre vagy más testrészedre ott alul...valamit a fantáziára is bízni kell
2020. jan. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
10%

Igazad van kérdezö, ez én sem értettem soha pedig férfi vagyok de mindég megvetéssel néztem az olyan rövid gatyás pitcsákra akik szinte bugyimérettel egyenlő "rövid" gatyába.


A szoknya valahogy sok embernek szemet szúr de ha kilóg jó esetben csak a shegge egy bugyi méretű gatyából azon nem lepődnek meg és nem megy a rihbancozás.


Kedves előttem szóló , nem minden férfi nézi pozitívummal a kilógó shegget!

2020. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%

Igazából egyik se jó viselet, mert mindkettő túl sokat mutat az utcán/suliban/munkahelyen

Az embereket pedig zavarja. Valakit pozitívan, nyálcsorgatva bámul, mást meg negatívan, leribiz miatta.


Itt van például ez:

[link]


A jó alakodat pontosan látni fogja mindeni, de nem lesz se nyál, se szitok.

Ja és munkahelyen sem hátrány, amikor a mondandódra figyelnek, nem a bugyid színére.

2020. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
40%
Ha apáca ruhát vennél fel, lenne itt, aki beszólna, hogy mennyire qrvás. :D
2020. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
56%
Az sem elfogadható.
2020. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Mert alul nyitott, és a pasik ezt várják, mikor lehet belátni alá:)
2020. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

Azért drágám mert kint van belőle a puncid. Kicsit felkéne nőni és nem kirakni a lyukakat mert nem attól leszel jó csaj. Hidd el hogy ez egyáltalán nem nőies.

De ez csak az én véleményem.

2020. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Youtubeon írd be, hogy Benne Lenne. Választ kapsz a kérdésedre.
2020. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!