Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyúlik ki a farmer és...

Miért nyúlik ki a farmer és miért olyan ráncos a térdénél?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja elmentem,hogy vegyek magamnak farmer nadrágokat.A Tally Weijl-ben vettem is párat,nagyon tetszettek. Szűk,magas derekú farmerek voltak,pont amilyeneket szerettem volna. Amikor felprobaltam őket tökéletesen álltak, viszont mostanra teljesen kinyúltak,főleg a térdénél. Én csinálok valamit helytelenül? Rosszul vannak mosva vagy minden farmer ilyen? Mert látok másokat,akiknek olyan tökéletesen állnak sok hónap esetleg néhány év után is,ezért kérdezem. Ha van valami tanács,akkor légyszi segítsetek!

2020. jan. 31. 20:21
 1/4 anonim válasza:

Nekem is nyúltak a térdénél, de egyszerű az ok.

Ha ülsz, a térded hajlítva, ergo nyúlik ott, a combod, lábszárad nem hajlík, így ott nem nyúlik. Meg persze ha térdelsz, hajolsz. Semmi extra.

2020. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Csak annyi lenne a kérdésem,hogy téged nem zavart? Vagy csináltál vele valamit?
2020. jan. 31. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az a műszálas strecs anyagú"farmert " vetted onn lehet megismerni hogy vékony az anyaguk és a belső része a nadrágnak gyakran fekete. Ezek sajna mind ki nyulnak. Igazi farmerbol készült gatyat vegyél abba nincs műszáll nem nyúlik
2020. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Rossz minőségű az anyag.

Gondolom, fiatal vagy, majd rájössz, hogy ilyen szemétdombokon kár vásárolni. Bár a rokon fiatalokon látom, hogy lassan el sem tudják képzelni, hogy milyen egy normális minőségű ruha. A szabványokat az ezredforduló táján módosították, azóta szinte csak szemetet kapni, nehéz jó minőséget találni.

2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!