Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Takko-ban a Denim farmerek...

Takko-ban a Denim farmerek miért annyira olcsók?

Figyelt kérdés
Már 4 ezerért is lehet kapni, ez nagyon baráti ár. Gondolom ezeknek csak a neve az, nincs mögötte minőség?
2020. jan. 31. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A Takkoban nagyjából egyszer használatos dolgokat lehet kapni. Néhány mosás után szétmállik az egész.
2020. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy valami ilyesmi áll a háttérben.😂 Vettem egy farmert meg egy kapucnis felsőt. Most a leértékelt árakból is 50% lement úgyhogy majdnem ingyen van. Nem gáz ha tönkremegy pár mosás után.
2020. jan. 31. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megfordult már a fejemben, de semmi bajom a Takko-s ruháimmal. Valamelyikeket több éve hordom, és szépen tartják magukat az eredeti állapotban. Szóval nem feltétlenül igaz, hogy nincs mögötte minőség, bár tény, hogy ki kell fogni a jó minőségűeket
2020. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3, nekem is vannak Takkos cuccaim, a legtöbb például póló, melegítő felső. De eddig még nincs rá panaszom, vigyázok a ruháimra. Egyébként se évekre veszem.
2020. febr. 1. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert olcsó,kínai cucc,ennek ellenére nekem semmi bajom vele,van amit mér 3.éve használok.
2020. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5, nem egészen kínai cuccok azok. Német a Takko úgy tudom. Abban értek egyet, hogy nem minőségi, de ha valaki vigyáz rá akkor évekig használható. Vettem már Adidas üzletben is pólót 7500-ért olyan silány anyagból hogy nocsak.
2020. febr. 3. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy Német,az annyit jelent, hogy ott van bejegyezve a cég.Attól ugyanúgy kínai az alapanyaguk, de mindez szinte lényegtelen, hiszen azért az árért,elfogadható minőséget adnak.
2020. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!