Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Szerintetek szép ez a ruha esküvőre?

[link]

Mindenórás (kB 35-36 hetes) terhes leszek az esküvőn. Vendégként. Szerintetek bele fog férni a hasam, vagy csúnyán el fog állni? Jó ez esküvőre?

febr. 3. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Vagy túl sok vendégként? Válasszak egy rövidebbet, kevésbé bálit?

De azoktól meg félek, hogy a hasam túlságosan felveszi az anyagot és elől nagyon rövid lesz.

# 1/18Időpont febr. 3. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és direkt olyat választottam, ahol nincs csípőszélesség mérve, így elvileg az anyaga lenge, nem passszos, nem fog feszülni a hasamon.

# 2/18Időpont febr. 3. 21:27 Privát üzenet
Nekem nagyon tetszik, szép a színe is. Próbálj fel egy hasonlót, ha ezt online rendeled. Nézd meg, hogy hogyan áll rajtad jelenleg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont febr. 3. 21:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van ilyen ruhám és jól is áll, de az hasba passzosabb, így nem fogom tudni felvenni 9 hónapos terhesen :(

# 4/18Időpont febr. 3. 21:48 Privát üzenet
Szerintem gyönyörű ruha, nekem nagyon tetszik! Tökéletes esküvőre is, és nagyon jól fog állni terhesen is :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont febr. 3. 21:59 Privát üzenet
Bár terhes vagy, lehet azért, de végre valaki, aki nem akarja felüllicitálni a menyasszonyt valami útszéli ruhával.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont febr. 4. 09:10 Privát üzenet
A szin miatt nagyon feltuno, pocival meg vegkepp. Ha teged nem zavar, akkor nyugodtan vedd fel, nekem is tetszik. :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont febr. 4. 17:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

Van belőle ilyen is, meg rózsaszín is. De a rózsaszínben félek, hogy úgy néznék ki, mint egy vattacukor vagy lufi.

[link]

# 8/18Időpont febr. 4. 17:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagy esetleg még szürkében is tetszik:

[link]

# 9/18Időpont febr. 4. 17:33 Privát üzenet
Szerintem a kék a legjobb

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont febr. 4. 19:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szegeden földig érő szép alkalmi ruhákat hol lehet kapni?
Hogy tudnék rossz mosógépben szép fehér ruhákat mosni?
Pécsen turkáló, valaki?
Mit gondoltok erről a ruháról? Szerintetek szép? Szerintetek jól áll-e a modellen? A tartozék choker nyaklánc passzol a ruhához?
Melyik az a ruha ami szép?
Milyen Rick és Morty pólókat tudtok ajánlani? Amelyiknek jó szép a logoja, képe stb.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!