Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szoknya lehetett?...

Milyen szoknya lehetett? Szeretnék venni egy ilyet, de nem tudom, hogyan keressem?

Figyelt kérdés

Lányok, segítsetek légyszíves!

Minap láttam egy lányt és nagyon tetszett a szoknyája, szeretnék venni egy olyat a barátnőmnek.

Leginkább úgy tudom leírni, hogy amennyire láttam, nagyon vékony anyaga volt, rövid volt, kb combközépig ért, az anyaga nem volt fényes, inkább mattos, de nem szövet vagy ilyesmi. Maga a szoknya úgy mondott, mintha kb önálló életet élt volna, látványosan libbent, tényleg szemet gyönyörködtető volt. :)

Nem stíröltem olyan soká és kb 10 méterről láttam. Ennél jobban nem nagyon tudom leírni, annyi, hogy a lányon kabát volt, de szerintem inkább a csípőjén lehetett, mint a derekán, de ez nem biztos persze, csak az anyag lengesége miatt tippelek erre.


Nagyon örülnék, ha segítenétek megtalálni nekem, amit keresek!

Harisnyával és combcsizmával és olyan latexhatású hááát, (sötétbézs?) színű kabáttal viselte (ha a stílus miatt segít).


Lehet félrevezető amit írok, de kb olyan volt kicsit, mintha egy poló lett volna rajta :D mármint annyira jól mozgott a szoknya, szóval nem tartott anyagában, de nem is ilyen selyemnek nézett ki, vagy fényes vászonnak vagy micsodának.


Nézzétek el a leírt dolgokat, pasi vagyok, nem értek a ruhákhoz! :D



2020. febr. 7. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, meg annyi, hogy a szoknya fekete volt, a harisnya is, a csizma meg a kabáthoz hasonló színű. És még annyi, hogy elég jól "gyűrődött" a szoknya, ezért írtam a polós hasonlatot.


úgy mondott = úgy mozgott, csak kijavította.

2020. febr. 7. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:

A lebegő effekt az varrástechnika,meg anyag minősége.


Be volt rakva (ilyen lépcsőkbe) vagy csak sima volt? Alakra párhuzamos volt a lábbal vagy kiállt A vonalban?

2020. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem volt "berakva" vonalakba, sima volt az anyaga. Nem volt A vonala.

2020. febr. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!