Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legal beauty fűző megéri vagy...

Legal beauty fűző megéri vagy jó egy olcsóbb nem agyonreklámozott verzió is?

Figyelt kérdés

163 cm/48kg vagyok edzek napi szinten a derekam 62-63 centi körül van.

Csak inkább az outfit kedvéért viselnék fűzőt mert tetszik egy felsővel nacival kombinálva, de persze az sem baj ha még szép derekat is csinál(mondjuk alapvetően szép derekam van) de ahogy nézem más shopokban is van jóval olcsóbban.


2020. febr. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak divatozás miatt akarod, akkor arra megfelel egy olcsóbb is.
2020. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hatékony egyébként? Én azt se bánnám ha még vékonyabb lenne a derekam
2020. febr. 10. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ólcsót fűzőből soha! Ugyanis a kényelem és komfort érzet is fontos ahhoz hogy fittnek érezd magad benne egész nap. Én nem csak alkalmakkor hanem munkahelyen is hordom és sokat kipróbáltam amikor erre rájöttem.

A bodyval hasonló a helyzet, viszont ennél azok jobbak amik vékonyak és ennek ellenére nagyon szorítanak és rádtapad. Ezeknél levételkor sem lesznek piros foltos vagy csíkok mint a vastag olcsó kínai dresszektől ami kidörzsöl mindenhol.

2020. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%
Én szülés után kezdtem el használni a fűzőket amit tőlük rendeltem, de a mai napig viselem őket.Ülő munkát végzek és a hátamnak sokat segít, ha rajtam van a fűző. Azt megfizethetetlennek találom, hogy mindig kapok választ az e-mailekre, ha kérdésem van rendelés előtt vagy épp ki tudtam cserélni a fűzőt amikor rossz méretet rendeltem. A minőségük pedig magasan felülmúlja a máshol kapható fűzőket.
2020. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!