Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még kapni férfi FARMERna...

Lehet még kapni férfi FARMERnadrágot ami nem ez a nyúlós nem is tudom milyen nadrág?

Figyelt kérdés
A problémám az hogy nagy a vádlim ezért az ilyen nadrágok úgy állnak rajtam mintha cicanaci lenne rajtam meg mellé kb férfi tevepata effektet. Olyan sokfajta van nem tudom melyiket vàlasszam. Legjobban olyan tipussal szimpatizálnék mint a női mom farmer csak férfiban, létezik ilyen ? (ne vegye senki magàra sok embernek jól állnak ezek a skinny nadrágok is csak nekem nem ! 😀)

2020. febr. 11. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerüen eggyel nagyobb méretet kell venni, akkor nem feszül rád ennyire.
2020. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azok pedig gyürkösek, ha nagyobbat veszek.
2020. febr. 11. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Wrangler ?
2020. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem állnak jól a skinnyk. Egyébként tényleg mocsok nehéz normális farmert kapni. Azt tudod csinálni, hogy rászánod az időt, járod a boltokat, csak olyat akasztasz le a fogasról, ami 100% pamut. Felpróbálás előtt kicsit meg is cibálhatod, hogy megnézd, nyúlik-e. Aztán ha találtál jót nen habozol, veszel akár többet is, ki tudja mikor találsz legközelebb.
2020. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne skinny hanem normál farmert vegyél, és kész. Párom nem hord szűk nadrágokat, kb. bárhol talál magának farmert (Aldi, Lidl, Tesco, Auchan, a világ összes plázás fast fashion boltja, stb stb stb)
2020. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!