Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

About you webshop: van itt olyan, aki először nem azt kapta, amit rendelt, de utána rendelt még tőlük és onnantól jó tapasztalatai lettek?

Tapasztalatok érdekelnének. Net-szerte sok rosszat olvastam róluk, de voltak jó vélemények is. Januárban rendeltem tőlük először, de nem azt kaptam, amit rendeltem. Érdekelne, más egy ilyen után próbálkozott-e még velük és ha igen, másodjára-harmadjára is pórul járt-e velük, azaz mást kapott, mint amit rendelt.

Más esetben az első ilyen hiba után elfelejtenék egy webshopot, de csak náluk vannak olyan ruhák a hazai webshopok közül, amiket keresek, ráadásul igen jó árakon. Ezért gondolkodom, hogy tegyek-e még próbát velük vagy inkább felejtsem el őket.

Kérdések hasonló témákban: rendelés, internetes vásárlás, webshop, aboutyou webshop, aboutyou.hu, aboutyou hungary, aboutyou vélemények

febr. 11. 22:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti is szoktatok olyat hogy megrendeltek egy drága árut utánvéttel webshopból ami nincs raktáron és utána nem veszitek át?
Ha megrendeltem egy terméket online és utána emelik az árát, akkor nekem azon az áron kell küldeniük amin megrendeltem?
Webáruházban ha átutalással vagy online bankkártyával fizetek, mi garantálja hogy utána megkapom a csomagomat?
Sheinside.com rendelés és fizetés utána felmerülő probléma! Mi lehet a gond? SOS!
Szeretnék vásárolni a logexim webáruházban vagy webshopban és nem tudom hogy lehet utána nézni, hogy mennyire megbízható. Valakinek valami tapasztalata véleménye esetleg? Van...
Van olyan webshop ahol fürdőruha alsót-felsőt tudok kedvem szerint válogatni, és utána megrendelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!