Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minap a barátnőm neccharisnyáb...

Minap a barátnőm neccharisnyában jött velem egy programra. Alatta nem volt másik harisnya, és a szoknyája combközépig ért. Szerinte nem fázott, bár kint -4 fok körül volt. Hát?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen érzés lehet és tényleg nem fázott-e. Van valaki aki erre tudna válaszolni?

2020. febr. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Én annyit tudok mondani, hogy ÉN biztosan szétfagytam volna, mivel nagyon fázós vagyok.

A barátnődet nem ismerem, de sajnos az igazság az, hogy felfázni/egyéb nőgyógyászati módon megbetegedni nem csak akkor lehet, ha érzi is, hogy fázik...

2020. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek most az a célja, hogy ráírj az ide válaszoló csajokra, akik mondják, hogy ők bizony télen-nyáron harisnyát hordanak combcsizmával, vagy az hogy a válaszok mindegyike arra térjen ki , hogy minden nő k urva?
2020. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kettesnél a pont!

Főleg az utolsó mondatát támogatom.

2020. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Neked tulajdonképpen mi a bajod? Féltékeny vagy rá vagy csak rosszindulatú vagy? Ha nem fázott, akkor nem fázott, elég álszent ürügynek tűnik a fázik-e kérdés, csak hogy ezen köszörüld a nyelved
2020. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

A célom nem az volt amit feltételeztek. pusztán kíváncsi voltam. b

Nem tudom, hogy sok lány bevállalná-e illetve fázna ebben a harisnyában

2020. febr. 17. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!