Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti jártatok már így?...

Lányok, ti jártatok már így? Lehet valamit tenni ilyenkor? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Még decemberben vettem egy skinny farmert. Többször volt már rajtam, tök jól is állt, passzosan illeszkedett az egész lábamon, fenekemen, kényelmes volt benne lenni. Viszont mivel tél volt, mindig volt alatta egy vékony harisnya. Most viszont már nem kell harisnya a nadrágok alá, így ezt a nacimat is anélkül akartam felhúzni, viszont így alig jött rám, hozzátapadt a bőrömhöz, húzta a szőrszálakat stb. Nagynehezen magamra cibáltam, így is jól áll rajtam, viszont elég kényelmetlen érzés most viselni. Ahogy lépkedek benne itt-ott odatapad a bőrömhöz, picit dörzsöli is.. Hízni biztos nem híztam, mert a többi nacimmal nincs ilyen gond. Valaki járt már hasonlóképpen? Tudok tenni valamit, ami megoldja a gondot, vagy pedig engedjem el, és várjam ki a következő telet, amikor megint harisnya kerül a nadrágok alá?

2020. febr. 16. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy összement mosásnál...


Harisnyával most is jó? Mert az fura, hiszen plusz réteget tesz alá, pont hogy szűkebbnek kellene tőle lennie.

2020. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, de reggel már sietnem kellett, és még csak most értem haza. Nem próbáltam harisnyával, de nem rossz ötlet, mindjárt megfürdök, és utána kipróbálom.

Nem hinném, h összement mosásnál, mert az ilyen ruháimat, főleg, h nem is igazán koszosak 30-40 fokon szoktam mosni. Ha ennyitől össze megy, akkor az elég gagyi nem?!

2020. febr. 16. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
De, akkor gagyi, de hát tudjuk, hogy vannak gagyi dolgok sajnos. Én is jártam már így...
2020. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na szóval, megpróbáltam harisnyával, azzal könnyebben feljött, de még mindig nagyobb macera volt, mint télen. Viszont ha mászkálok benne nem kellemetlen a bőrömnek. Akkor ezek szerint csak összébb ment valamennyit? Gondolom a harisnya "vastagsága" nem számít, mert egy 15denes harisnya alig mérhető plusz réteg, max 1-2 mm, de annyit meg a naci tud még nyúlni. Szerintem azért tudtam így kicsivel könnyebben felvenni, mert a harisnya anyaga picit olyan "csúszós" a bőröm pedig száraz, és "tapadós". Hát picit most szomorú vagyok emiatt, de ez van, majd lesz valahogy.
2020. febr. 16. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, tuti összement. Jó hír, hogy általában ez átmeneti állapot, és ahogy rajtad van, hamarosan visszaáll a megfelelő méretre.

Nekem van olyan farmerem, ami minden mosás után szűkebb pár órát.

2020. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az szuper lenne. Szóval, ha holnap reggel azt venném fel, akkor délutánra már esélyes, h jó lehet? Már csak ha reggel még felveszem harisnyával, akkor azért még nincs olyan meleg, de délutánra már 14 fokot írnak, ami már lehet, h egy picit szauna lenne úgy, ezért ha ebédszünetben le tudnám venni a harisnyát, az nem lenne rossz, csak az a kérdés, h addigra vajon helyre jön e annyira, h harisnya nélkül is vissza tudjam venni?! Mondjuk ez már részlet kérdés, legfeljebb kibírom valahogy a szaunát, de ha nagyon bele izzadok, az segít rajta, vagy árt neki a "visszanyúlás" szempontjából?
2020. febr. 16. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Már kb fél óra alatt helyreáll.
2020. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztamnk ***** válasza:

Még azért annyira nincs meleg, simán hordhatsz harisnyát a naci alatt, hidd el nem fogsz megfőni benne. Ráadásul amilyen szeles idő van odakinn...

vékony 15-20 den lycra-s harisnyát vegyél, az finoman csúszós, jobban fölmegy a naci.

2020. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!