Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha a szép...

Szerintetek gáz, ha a szép női lábakon fekete vékony szálú orrerősítés nélküli harisnya van és lábujj közti szandi?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Lábujj közti szandi és harisnya nem barátok. Sőt, szerintem semmilyen szandálhoz nem jó a harisnya. Ahhoz körömcipő való.
2020. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez,így nevetséges. A lábujjas papucs mezítlábra való.
2020. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Hát eléggé. Minden szempontból. Lábujjközös szandál meg fekete harisnya elég gusztustalan, tehát ha még alapból szép is az a női láb, ez a két dolog, haza vágja azzal a lendülettel az egészet. Láttál te már lábujközös akármit harisnyával? Én igen, és iszonyat csúnya, ahogy a lábujjköz bevagja az anyagot, és két felé húzódik. Arról nem is beszélve, h max néhány száz métr séta után az a harisnya úgy fog szét szakadni, mint a sicc! (Az orrerősítés hiánya ebben az esetben hátrány!)

Alapvetően ebben az esetben semmi jelentőssége, h van e orrerősítés, vagy nincs mivel fekete harisnyáról beszélünk, az mindenképp látszódik a lábon... Amúgy meg nagyon óvatosan lehet harisnyát húzni szandálhoz, nekem van egy csini magassarkú szandálom csillogó kis kövekkel a pántjain, azt harisnyával szoktam hordani, de nagyon észen kell vele lenni, mert az emberek nagy része erre azonnal ugrik, és oltogat miatta. Csak akkor lehet kivitelezni a dolgot, ha a harisnya szinte észrevehetetlen. Ahhoz pedig az kell, h vegyél a legvékonyabb harisnyából (5-7-8den) olyan testszínűt, aminek az árnyalata pont olyan mint a bőrödé (sokszor nagyon nehéz olyat találni, ezért ha meg van ne csak egyet vegyél, hanem minél többet. Jah, itat már fontos az, h orterősítés nélküli legyen, és matt, olyan ami nem csillog még egy picikét sem! Na ha ez megvan, akkor jöhet a szandi, de nehogy lábujjközös legyen, mert azzal nem lesz jó sehogy, mert akkor latszódni fog, és szintén nem sok kell neki, h szétmenjen! Ha van normális, nem lábujjközös szandál, akkor pedig azt kell csinálni, h a harisnyát úgy kell igazítani, h az orrvarrás (hiába nincs erősített része, varrása mindenképpen van) az a labujjak és a talp közötti mélyedésbe essen, mivel elöl nem maradhat, mert úgy látszani fog, mindenféleképpen a talp felé kell igazítani, viszont ha nem a mélyedésbe kerül, akkor nagyon kényelmetlen lesz azon lépkedni. Nos, én így szoktam, voltam már így színházban, kiállításon, céges rendezvényen, és eddig még mindig észrevétlen maradt, h van rajtam harisnya. Ha valaki nagyon azt nézi, akkor egyedül a lábujjaknál lehet eszre venni, h két lábujj között picit eláll az anyag.

Na szóval, ha mindenáron szandál harisnya kombót akarsz, akkor így esetleg összehozhatod, viszont a lábujjközös szandált felejtsd el. Azt csak mezítláb, nem véletlen labujjközös!!

Jah, most látom, h hapsi vagy, nagyon bízom benne, h nem magadnak akarod, hanem a barátnődnek.


33/l

2020. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Gázzzzz!!

A tanga papucshoz se vesz fel senki zoknit az utcára! :)

2020. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Röhejes
2020. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3.


Csupán egy kérdésem lenne hozzád.

Azzal a harival kapcsolatba amikről verset írtál.

Ha ennyi mindenre figyelni kell hogy ne látszódjon akkor talán nem lenne egyszerűbb ha semmit se vennél fel?

Olcsóbb és nincs macera.

2020. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krisztamnk ***** válasza:

Nem gáz. Igénytelen :-)

Kínaiak szoktak mindent mindennel összekombinálni, pl. harisnyát lábujjközös papuccsal. És csoszognak is benne csámpásan...Ilyen szeretnél lenni ??!

2020. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3. 7. Pasi vagyok. Ezt a kombinációt kizárólag NŐN szeretném látni.
2020. dec. 26. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!