Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a harisnya + rövidnadrág...

Ez a harisnya + rövidnadrág divat lenne a fiúknál?

Figyelt kérdés

Tény, hogy tegnap nagyon jó idő volt, de ezt a szerkót láttam egy srácon a villamoson.Eléggé meglepődtem, de csak azért tudtam titokban csinálni ezt a két képet róla, mert aludt.


[link]

[link]



2020. febr. 17. 00:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 LeniDavisJr válasza:
87%
Szerintem qrva gáz! Rosszabb, mint a szandálzokni?!
2020. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
74%
Ez milyen gáz, ha már fickó és harisnya, akkor vannak azok 60-80-100denes nem átlatszó feketék, azok azért jóval esztétikusabbak egy pasi lábán. Na de fehér, bordás harisnya?! 🤮🤮🤮🤮 Talán akkor, ha néptancos, de még az sem lehet mert néptáncban is max a nőkön lehetne...
2020. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, végül is az ő dolga, csak meglepődtem, mikor megláttam.Egyébként se van mindennap része az embernek ilyen látványban.Egyébként én oviban, meg iskolában alsó tagozatban hordtam ilyen harisnyát, de ez abszolút olyan furcsa volt, hogy nem siklott el mellette a figyelmem nő létemre.
2020. febr. 17. 01:18
 4/68 A kérdező kommentje:

Mondjuk a gimiben 1992- ben volt pár osztálytársam, akik szoknyával szintén ilyen kötött bordás harisnyát viseltek, de nem fehéret, hanem szürkét,drappot, feketét,bordót,sötétbarnát, sötétkéket.És őszintén szólva 20-22 éve nem láttam a boltokban ezt a régi fajta harisnyát.Akkor ez a srác mégis hol vehette?

Szivesen megkérdeztem volna tőle,de mint mondtam, aludt a villamoson.

2020. febr. 17. 01:32
 5/68 anonim ***** válasza:
40%

Magyarországon már szerintem nem kapni ilyen harisnyát utóljára olyan kb 2006 ban tudtam venni ilyet magamnak. De külföldi oldalakon viszont igen, biztos rendelte.

Gondolom mert én is hordok ilyen bordás pamut harisnyát férfi léttemre, és én is rendelem magamnak. Valószínűleg azért hordja mert szereti hordani, mint ahogy én is szeretem hordani, jó vastag és jó meleg, ami ilyenkor azért nem árt.

2020. febr. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
52%
Még a búzik is hánynának ha meglátnának benne.
2020. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
86%
Hát én azt gondoltam elsőre, hogy biztosan valami edzésen volt (vagy megy oda...)
2020. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
82%

Én is valami szabadtéri edzésre vagy futásra gondolnék, de a cipő meg nem a legmegfelelőbb hozzá...

De amúgy szerintem ez egy fokkal sem gázabb annál, mint amikor a fiúkák bokavillantós tapadós gatyában vannak

2020. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
80%
Azon senki sem akadt fenn, hogy idegeneket fotóz le???
2020. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
69%

De, én is ezen lepődrem meg, hogy idegeneket fényképezget. De ez nem elég, még netre is felteszi 😂

Nem értem miért ilyen ez az orszàg. Egymást szapulják az emberek. Aki màshogy néz ki, vagy màshogy öltözködik azt màr is lenézik. Miért???

Mindenki úgy öltözzön ahogy neki jól esik.

Ne másokkal foglalkozzunk már!!!!

2020. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!