Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék beszerezni márkás...

Hol tudnék beszerezni márkás cuccokat olcsóbb áron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnék márkásabb cuccokat (gondolok én itt pl. Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Ralph Lauren, Lacoste, Guess) olcsóbban beszerezni, mint a boltokban? Én a Biatorbágyi Premier Outletről tudok csak, de az nem nagyon jött be nekem. Ti honnan szoktatok? Online esetleg, azon belül? Melyik Facebook csoportok, appok, oldalak, esetleg magánszemélyek jöttek be nektek leginkább? Válaszotokat előre is köszönöm!

2020. febr. 18. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
turálóban néha akadnak, facebook csoportok, jófogás, gardróbcsere stb.
2020. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Istenem minek akarsz menőnek kinézni ha pénzed meg nincs?
2020. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az USA-ban a Macy's-t szeretem. Legutóbb Hifliger pulóver 50.000 helyett 7, CK kabát 90.000 helyett 18-20 volt.
2020. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, kérdeztem valamit, ha nem tudsz kielégítő választ adni, minek írsz? Lenne pénzem rá, csak minek költsek többet, ha tudok olcsóbban is szerezni?
2020. febr. 19. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:

- Outlet

- Second Hand

- Hivatalos weboldalon, amnikor van Sale (Ralph Laurenen meg Hilfigeren most lett vége)

- Online webáruházakban.


Röhögjetek ki, de múltkor Emag-on vettem La Martina pólóinget, feleannyiért, mint amennyiért a boltban akarták utánam dobni.

2020. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en is sokat vasarolok masod kezbol es nem azert mert menobek akarok tunni hanem mert olcsobban jo minosegi, egyedi ruhakhoz juthatok. es raadasul kornyezetkimelo is.
2020. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
aboutyou.hu Ott megtalálod ezek közül az összeset és bele lehet futni elég jó akcióba is.
2020. ápr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EG0 ***** válasza:

Magánszemélytől és turiból vásárlásnál vigyázni a felsorolt márkáknál: nagyon-nagyon sok a hamisítvány. Pl. ha picit is ferde bárhol a varrás, az nem eredeti. Youtube-on sok original vs. fake videó van, tud segíteni.

Plusz akinek volt újkorában 20-30e Forintja egy pólóra (és vett tizet), az nem fogja alig használtan hirdetgetni a neten, mert van jobb dolga is.

2020. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remixshop
2022. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!