Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a Fashion...

Rendelt már valaki a Fashion Nova-ból Magyarországra? Ha igen milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a ruhák csak nem tudom, hogy megmerjem-e rendelni őket, mert lehet, hogy a méretek sem akkorák pont mint itthon vagy élőben nem úgy néznek ki mint a képen.

2020. febr. 23. 17:58
 1/2 anonim válasza:

Én is akarok rendelni tőlük :D

Február elején lesz rá keretén akkor rendelek

2020. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sokszor rendeltem már tőlük, de érdemes a mérettáblázatukat megnézni, ill. ha magas vagy, lehet hogy a nadrágok rövidek lesznek, mert a modelljeik alacsonyok. Jellemzően a ruhák úgy néznek mint a képeken, de ez nagyban függ az alakodtól is. Azt tanácsolnám, hogy mérd meg magad és aszerint válassz méretet. Érdemes a hozzászólásokat is elolvasni, mert ha valami máshogy van méretezve, azt ott rendszerint megírják a többiek. Kb. 2 hét míg ideér, standard esetben, express-t a DHL hozza, az nekem volt, hogy 1 héten belül megérkezett. Előre ki tudod fizetni az import költségeket, ha akarod. (Javaslom, hogy igen, mert a vámeljárásért a szállítócégek adminisztrációs díjat kérnek, amit ha előre kifizeted a vámot/Áfát, megúszol. DHL-nél ez 4-5000 körül van pluszba még) Számtalan ruhám van tőlük, 95%-ban a minőség is rendben van.
2020. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!