Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik hollandiaban elnek...

Akik hollandiaban elnek milyen oldalrol szoktatok ruhakat rendelni?

Figyelt kérdés
Tudnatok ajanlani nekem par olyan oldalt amirol szoktatok rendelni es megbizhato? Amikor rakeresek mindig kiad valami kinai webshopot de olyan messzirol nem akarok rendelni mert kell kb 2 honap ameg megerkezik...ezert is keresek olyan oldalakat amit itt uzemeltetnek hollandiaban..elore is koszi

2020. febr. 24. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Belgiumban èlek,de zalandoról meg debijenkorfról szoktam vásárolni,eddig mindennel meg voltam elégedve.
2020. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem kifejezetten holland tulajdonú, de holland raktárból (vagyis gyorsan és nem mindenféle váratlan vámokkal megpakolva) jön az összes kommersz ruhabolt házhozszállítása, zara, h&m, mango és társai. Szintén nem holland de a két hónap várakozást megoldja az asos, az meg angol, és az is ilyen egy hét alatt ideér. Ezek mind megbízhatóak, teljesen legit cégek nem ilyen kínai átverős dolgok.
2020. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!