Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri màrkàs pulòvert, polòt...

Megéri màrkàs pulòvert, polòt venni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert eddig csak kìnaiban vettem dolgokat.

Nem voltak idõtàllòak.Miért ilyenek az ottani àruk?

Úgy döntöttem,hogy mostmàr csak màrkàs ruhàkat fogok venni.

Miben különbözik a kìnai àru a màrkàsaktòl?


2020. febr. 25. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért márka és márka között óriási különbségek lehetnek. Nagyon sok cég Kínában és Bangladesben gyártatja a ruhákat. Ezek nem különböznek a kínai üzletben kapható daraboktól. A "made in Italy" vagy "made in EU" már ígéretesebb feliratok. Többnyire az anyagban, a varrások minőségében, valamint az előállítás körülményeiben különbözik a távol-keleti és az európai ruha. De képzeld, van egy batikolt szoknyám Nigériából. Semmi márkája nincs, még édesanyámnak hozta a barátnője, amikor a szülei Nigériában voltak kiküldetésen. 40 éves (!!!) a szoknya. Anyukám is hordta, én is hordom, és még mindig tökéletes állapotban van.
2020. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg de olyan 10-15 ert follote már csak a markat fizeted többnyire nem a minőséget
2020. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mind egy hogy milyen márka. Láttam már olyan eredeti márkás ruhát, amiből másfél év alatt kopott ki a minta, meg repedezett szét, meg olyat is ami 20 év után is vállalható állapotú volt.
2020. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fõként a Nike,puma,dolce gabbana,hilfiger.
2020. febr. 25. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van 5 éves full kinai pólóm tökéletesen állapotú, nem nyúlt ki, nem deformálódott.
2020. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!