Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a sportos...

Mit gondoltok a sportos öltözködésről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok és élek halok a kényelmes sportos ruházatért. Nagyjából olyanra kell gondolni mint Woody és Kleiny (azt hiszem így írják) . Ők Facebookon futottak be. Nagyjából azt a stílust követem én is bár már azelőtt is követtem hogy ismertem volna őket de hozzájuk tudnám magamat hasonlítani. Egyszerűen rosszul vagyok a Farmerektől és amúgy is imádom ezeket a fajta ruhákat. Szerintetek jól néz ki?


2020. febr. 27. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
LEgalább egy képet tennél fel, hogy mit értesz konkrétan sportos alatt - mert ha valami melegítö meg póló, az szabadidöre, sportra ok, de utcai viseletnek nagyon gagyi (Márkától függetlenül)
2020. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jo az
2020. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Woody és Kleiny a google képek alapján szinte mindig farmerban és pólóban vagy kapucnis pulcsiban van. Te meg rosszul vagy a farmertől :D

Szóval nem tudom én sem, hogy mire gondolsz. Szúrj be egy képet.

2020. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A képeken igen viszont a videóiban nagyrészt melegítőben vannak
2020. febr. 27. 09:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A melegítö sportoláshoz való öltözet, esetleg otthon rendben van, utcára kifejezetten proli szokás!
2020. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nagyon sokszor látom kifejezetten gazdag családból származó egyéneken is. Számomra nagyon könnyed viselet ezért szeretem
2020. febr. 27. 11:31
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Ilyesmi öltözetekre gondoltam. Én Írországban élek és rettentően sok ember így jár az utcán. Nem gondolnám hogy mind igénytelen proli lenne ahogy én sem vagyok az szimplán előtérbe helyezem a kényelmet még az utcán is

2020. febr. 27. 11:43
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

A gazdag meg az igénytelen proli nem feltétlen ellentétes tulajdonságok, söt a legtöbb igy öltözött gazdag az, aki most szedte meg magát valamilyen (legális vagy illegális) módon, és most mutogatni akarja a gazdagságát (nem a melegítö viseléssel).

Aki tényleg gazdag És igényes, azon nem látod, mert nem ezzel akar feltünni (söt semmivel nem akar), viszont képes normálisan öltözködni is.


AZ Írországbel melegítös emberek meg majdnem mind Kelet-Európából odakerült, hasonlóan igénytelen emberek.

2020. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

8: Ez hülyeség. Írországban, Nagy-Britanniában, USA-ban sokkal gyakoribb az ilyen öltözködés, mint nálunk. Normális utcai viseletnek számít.


Nekem nem ez a stílusom. De nem zavar, ha valaki így öltözik. Csak vannak helyek, alkalmak, ahova nem való.

2020. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló én is ezt veszem észre egyébként hogy otthon annyira nem elterjedt ez az öltözködési mód. Itt kint kb. 40 éves korig de nagyon sok ember öltözködik így 50 %-ban inkább egyébként fiatalok és vagy tanulók. Az itt tanuló vörös hajú gyerekek nem hiszem hogy bevándorlók lennének vagy nem itt születtek volna.Egyébként nyilván nem minden hova való de én hétköznapi viseletre gondoltam. Ha olyan helyre megyek nyilván megadom a módját és nem Ezt a ruházatot húzom fel
2020. febr. 27. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!