Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen gyakran vesztek új...

Ti milyen gyakran vesztek új ruhákat? És egy ruhavásárlási napon mennyit költötök csak ruhára?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor veszek ruhát amikor kell. Ha csak nadrág kell akkor csak azt veszek. Nem szoktam ilyen ruhavásárló körútra indulni. Van hogy egy hónapban egyáltalán nem költök ruhára.
2020. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag ritkán veszek. Rengeteg több éves pólóm van, amik még mindig tök jó állapotúak. Ha átlagban veszek valamit, akkor az nadrág szokott lenni. Szerintem évente max. 2x ha elmegyek ruhát vásárolni. Az is abból áll, hogy veszek kb. 2 nadrágot, és 2-3 pólót. Árban kb. egy ilyen vásárlás nekem 25 ezer szokott lenni.
2020. febr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ruhavásárlási nap. Ha kell valami, veszek. Ez nagyon ritkán fordul elő. Évente veszek kb. egy felsőt, 1-2 pólót, és egy nadrágot. A zoknik és a fehérneműk hamarabb tönkremennek, azokból több kell.
2020. febr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.


Illetve hozzátenném, hogy ugye 2x van nálam is "ruhavásárlási nap", amikor célzottan úgy megyek el, hogy ruhát vásárolok. De ezen kívül nyilván van, amikor megtetszik egy két ruha. Pl. most 2 hónapja csak úgy random elköltöttem 15 ezret ruhákra, mert megtetszettek. :D De úgy egyébként én olyan ritkán veszek ruhát általában, hogy az csak na. :D

2020. febr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én minden szezon elején teszek egy-két kört. Ami megtetszik, és szükségem is van rá, azt megveszem. Cipő után többet kell járni, azt nehezebben kapok. Néha még leárazáskor is körülnézek.

Ezen felül van egy-két kedvenc butikom, ahova úgy havonta benézek, amikor jön áru. Én szeretek változatosan öltözni, és kifejezetten utálom a kopott, nyúlott ruhákat. Amit már meguntam, elajándékozom, vagy bedobom a vöröskeresztes gyűjtő ládába.

Szerintem kabátok, cipők, táskák és fehérneműk nélkül olyan 40-50 ezer között költök szezononként.

2020. febr. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Válogatós vagyok, sokkal többször megyek körülnézni, csak akkor veszek valamit ha az 100%ban megfelel.

2-4 hetente veszek valamit?


Általában ha úgy megyek hogy kell XY dolog kell, szinte biztos hogy nem kapok.

2020. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3 hetente. Ha valami tönkremegy, akkor veszek helyette, valamint ha megtetszik valami.

Volt, hogy csak nadrágot, de volt, hogy 10 ruhaneműt is hazavittem.


19/lány

2020. febr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor veszek ruhát, ha szükségem van valamire. Próbálok akciok, leárazások idején vásárolni. Kivétel ez alól a bugyi, zokni kategória, azt akkor veszek, amikor kevés van mert kilukadtak stb :D A rászánt összeg attól függ, hogy mit veszek.
2020. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!