Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koktél ruhához csizma?

Koktél ruhához csizma?

Figyelt kérdés

Kezdésnek, nem lány vagyok fiú, crossdresser, egy erotikus témájú rendezvényre fogok menni. Tehát inkább szexi legyen mint alkalmi, de nem akarok hülyén kinézni sem, ezért kérdezem.

Egy rózsaszín koktél ruhába megyek, harisnya, fehérnemű, fehér bolero szerű felső plusz kabát.

Ehhez csizmamennyire lenne gáz? Alapból kevésbé fáznék, meg nem is operába készülök.

Várom a véleményeket. Előre is köszönöm.



2020. febr. 29. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csizmát ne vegyél mert bele sülsz.

Inkább zárt cipőt.

F/43

2020. febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a két ruhadarabtól függ. Alapvetően nem gáz, de ha nagyon nem passzol a kettő egymáshoz akkor hülyén fog kinézni.
2020. febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen színû a csizma? Fehér vagy ugyanaz a pink jó lehet, esetleg ezüst vagy hologrammos, de barnát vagy feketét fehér harisnyához ne.


Szűk vagy inkább bő? Meddig ér?

A térded mennyire sovány/csontos?

2020. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapból lebeszélnélek a csizmáról mert koktél ruhához nem annyira megy. De jó lenne látni a ruhát és a csizmát, úgy könnyebb lenne megítélni hogy passzolnak e.
2020. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Fekete a csizma, de fekete harisnyával gondoltam vagy az is óriási hiba? :)


[link]


Ilyesmi. Nem ugyanilyen a ruha. Kicsit világosabb rózsaszín, mell résznél fehér középen arany színű cipzárral, lejebb meg világosrózsaszín az egész.

Kb eddig ér mint a képen.

Nem csontos a térdem.

2020. febr. 29. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Haj meg szőke hosszú lesz.
2020. febr. 29. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ehhez sem a fekete csizma sem a fekete harisnya nem lesz jó. Túl világos a ruha a feketéhez. Testszínű harisnya és valami semleges színű cipő (vagy akár csizma) de ne fekete. Bézs, pasztell, esetleg fehér
2020. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyél feketét, bénán néz ki.


Fehér, pink, arany inkább

2020. márc. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csizmával az ilyesmi ruha nagyon hülyén néz ki. Nem tudsz egy magassarkú körömcipőt beszerezni?
2020. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Lebeszéltetek, ezért is vagyok itt, mert nem vagyok profi a női öltözködésben még.

Akkor beszerzek egy magassarkú cipőt.

Induljunk ki, akkor a ruhából. Milyen színű cipőt vegyek? És milyen színű harisnya? Van egy vékony kabátom az is hasonló színű mint a ruha, az valószínűleg kelleni fog még(normális, nem ilyen szörmés pufi és hasonló, vékony, derékig erő).

Szóval adott egy rozsaszín ruci, hasonló mint a képen és egy hasonló színű kabát.

2020. márc. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!