Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen ruhákat,...

Lányok, milyen ruhákat, szetteket viselnétek ha milliárdosak lennétek? Linkelhettek képeket is.

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazt mint most
2020. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A stílusom megmaradna, de minőségibb, magasabb árkategóriájú ruhákat vennék.
2020. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint most. Ha sok pénzem lenne, biztosan nem ruhákra költeném. A fast fashiont és a luxusmárkákat elvi alapon nem támogatom, max bizonyítottan etikus és fenntartható márkák ruháit venném meg
2020. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Letisztultabb darabokat. Olyanokat, amelyeknek latszik az anyagan, hogy minosegiek. Nem alszentkedem, biztosan vennek fullmarkas, szazezres ruhakat is.
2020. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felbérelnék valakit aki ért hozzá, hogy segítsen egy letisztult, kényelmes, alkatomhoz és koromhoz leginkább illő ruhatárat összeállítani. 19L
2020. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne pár drágább ruhám,de inkább a kiegészítőim lennének igazi márkásak.Kisebb dolgok,mint egy gucci öv.A ruháimat magamra szabatnám.Szerintem én saját anyagot is vennék,és magamnak is csinálnék pár ruhát.A ruháim stílusa valamilyen szinten megmaradna,de hozzá adnék egy kis elegánsabb akcentust pl. ékszerekkel,kiegészítőkkel.A márkásabb ruhákból sok olyan van,ami eléggé nem tetszik/nem a stílusom.A szett része a smink is,szerintem azt elég sokat vennék.
2020. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nadrág és szoknya kosztümöket viselnék sokat, illetve sok blúzt, inget. Szövetkabátokat, sok különböző stílusú és anyagú szoknyákat vennék. Bőr magassarkú cipőket, és minőségi szandálokat is vennék, illetve táskákat, ékszereket és brossokat.
2020. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!