Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes lehet egy olyan kínai...

Érdemes lehet egy olyan kínai áruházas cipőt újravenni 3 ezer forintért ami kb. háromnegyed évet kibírt és jól éreztem magam benne?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha abból indulok ki hogy akciósan lehet találni converset, ami nekem 5 év után most kezd szétesni, akkor annyira nem

meg a deichmannban is vannak nikek adidasok 10-15ezerért ami biztos, hogy jobb a lábnak, mint egy kínai, nekem legalábbis egyik kínaim sem szellőzött eddig normálisan

bár nem tudom te konkrétan milyen cipőt szeretnél

2020. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazság szerint vidéki kisvárosban élek és elég kevés a lehetőség bármi minőségire :D
2020. márc. 3. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem megérné egy cipő 3000-ért egy évre. A 20 ezres se tart ki 7 évig.
2020. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes és nem büdösödik, nem rosszabb, mint a "márkás nyugati" 5-10-szeres áron. Nálam az utolsó időkben azok sem bírtak 1-2 évnél többet, de volt olyan is, amit májusban megvettem és augusztusban úgy nézett ki, mint amit évek óta hordok.
2020. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én deichmannban vettem télen egy cipőt húszért, és 2 hó után a pár mindkét tagjának repedés van az oldalán..
2020. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de kínai cuccokkal is így jártam sokszor, hamar tönkre mennek
2020. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!