Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan érdemes ruhát rendelni?

Honnan érdemes ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Mivel "vidéki" vagyok, így a rendelés jöhet inkább szóba. Fast fashionből elegem van, egy szezont nem bírnak ki a h und m és orsay felsők, esnek széjjel. Ok, turit sokan javasolják, de turiban is van nagyon sok fast fashion. Engem konkrétan márkák érdekelnének.

2020. márc. 6. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

farfetch

theoutnet

luisaviaroma

matchesfashion

net-a-porter

revolve

mytheresa

ssense

Nagyon szeretem ezeket, megbízhatóak, sokszor van nagyobb akció (ami tényleg akció, nem, mint a H und M-nél!) és lehet, hogy vannak drágább darabok, de eddig amiket vásároltunk, mind ugyanolyan állapotban vannak, mint amikor megvettük őket.


+++

ezek fast fashionnek számítanak valamennyire, de (szerintem) jobb minőségűek, mint a hm és társai:

dorothy perkins

new look

allsaints

COS

uniqlo

missguided

2020. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú! Köszii, szép kis lista! Ezekkel elleszek :)
2020. márc. 6. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok márkájú ruhám van (főleg Zara, Hilfiger, Ralph Lauren, Michael Kors meg hasonlóak), de azt kell mondjam, hogy a legjobban a Hollister és Abercrombie ruháimat szeretem. Vannak darabok, amiket 2009 óta kb. minden héten kb hordok és semmi bajuk. Hilfiger meg társai elbújhatnak! Most egy sima pólót 2200 ft-ér vettem az aboutyou-n (Hollister), ennél sokkal olcsóbban máshol sem kapsz szerintem. És ezek divatosak, minőségiek és “menők”.
2020. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!