Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ki szokott buliban...

Lányok, ki szokott buliban kihívóbban öltözködni? Felvennétek ilyen szetteket?

2020. márc. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a 2. És az 5.-et venném fel.
2020. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Habár pár évvel ezelőtt én is hasonló képeket pörgettem az Instán, és van 1-2 hasonló ruhadarabom, egyáltalán nem jön be ez a Guccis, elcsépelt, sablonos luxibukszi imázs. Minden második Instaliba így öltözködik, - és nem mondom azt, hogy nem tetszenek ezekből a szettekből bizonyos darabok, de így kombinálva nekem túl elcsépelt, nincs benne túl sok kreativitás.

Az első összeállítás még tetszik, de a 4. ezzel a cs*csmutogatós felsővel kiverte a biztosítékot, soha nem lépnék így utcára, - pláne, hogy legalább 4x akkora mellem van, mint a képen szereplő csajnak. Ízléstelen.

Az utolsó előtti ruhának tetszik a szabása, és szívesen viselném.

2020. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon hangulattól függ az öltözködés, meg hogy mi a célom. Ismerkedés, tánc, vagy csak barátnőkkel, barátokkal lógás kicsit. Csinosnak csinos vagyok, de nem pakolom ki mindenemet.


1: itt igazából csak a szoknya hosszával van gond. Ha egy kicsivel hosszabb lenne, hétköznaponként is hordanám (sőt, van is hasonló szettem).

2: ezzel sincs gond, bár inkább fekete nadrággal + blézerrel

3: ezt simán felvenném egy vacsihoz, vagy randihoz is akár

4: ez már nekem sok, és közönséges is

5: szintén, mint az előző

6: az összeállítással nem lenne gond, de ez egy leggins szerintem. Azt pedig utcára nem veszünk fel. Ha rendes bőr(hatású)nadrág lenne, úgy simán. De legginsként nem.


Az utolsó kettő pedig tetszik, azokat is felvenném, max kombinálnám egy-két kiegészítővel.

2020. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!