Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinetek hosszú szárú vagy...

Szerinetek hosszú szárú vagy titokzokni idén a divat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 11. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Már megint a titokzoknis...
2020. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Titok. 22/F
2020. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az idén egy mindent elsöprő térdzokni járvány fog végigsöpörni az országon.
2020. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Azt nem tudom, de amit Palikon látok (lábszárközépig érőt, rövidgatyával) az Exatlonban, az nálam kiveri a biztosítékot, mert nagyon vékonyak a lábai, tehát inkább titok. De azt is el tudom képzelni, hogy egy izmos lábon jól nézhet ki, de idén olyat még nem láttam, mert nem volt még rövidgatyás idő.
2020. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

4-es

Elárulom, hogy piszkafalábakon egy valami van, ami még szarabbul néz ki, na az pont a titokzokni. Vékonyít, nem véletlen, hogy a lányok kedvelik, de hogy az 50 kilós fiúcskáknak miért jó, hogy vékonyítják a lábukat és mutogatják a csontos bokájukat, az rejtély.

2020. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös!

Nyilván sportcipőre gondoltam, hogy abba jobb a titokzoknit felvenni, nem szandálra, vagy alkalmi cipőhöz.

Palikot is ezért hoztam fel példának, mert többször láttam, hogy sportcipőhöz hosszabb szárú zoknit "adnak rá a szponzorok". Gondolom, ez valami új trend lesz nyárra.

2020. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt már tavaly megfigyeltem külföldön, főleg Németországban.

Márkás cipő + irreálisan vastag (ránézésre frottír) anyagú, nagy márkajelzéssel ellátott sípcsontközépig érő (általában) fehér zokni.

Tulajdonképpen nincs ebben semmi meglepő, mióta a retró a divat, újat nem tudnak kitalálni. Ez az én gyerekkoromban, a 80-as években mindennapos viselet volt a játszótéren. Nem poénból írtam a térdzokni járványt. :)

Én valószínű kihagyom...

2020. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt, h mi a divat. Szóval én idén is maradok a harisnyazokniknál, mert nagy melegben minél vékonyabb rétegek vannak rajtam, annál jobb. Sőt még a szárát is hagyhatom hosszabbra, vagy rövidebbre, h egy kis közöm azért csak legyen a divathoz... :D :D
2020. ápr. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!