Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szánalmas, ha...

Szerintetek szánalmas, ha valaki Omega Seamaster karórát vesz kvarc szerkezettel?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lol.

Nekem is van, méghozzá kettő is. Egy 1973!! Ból és egy Seamaster 300M 2010 ből. (Megjegyzés: az első James Bond filmben a Seamasterje Bondnak Kvarc volt)

Eddig mindenki dicsérte őket...

Autómatának pedig van egy Submarinerem is, tehát..

2020. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szánalmas. Kivéve azt az embert, aki szánalmasnak tart másokat külsőségek alapján.
2020. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1


Az elso Bond filmben egy Submariner volt Connery kezen.

2020. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az tetszik vedd azt.
2020. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Az első James Bond filmre gondoltam ahol először kezdték el az Omegát használni asszem 94’

2020. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Igy mar igaz.

2020. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Sajnos ha nincsenek forgatón előtte az automaták nem alkalmasak arra, hogy felvéve egyből végig nyomják a napot.

Konkrétan láttam napközben leálló Omega és Rolex órákat, mert a tulaj nem mozgott, csak ült napi több órát az íróasztal mögött.

Ráadásul pontosabb.

2020. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Erre van a kézihúzás. Amúgy nyilvan sokkal több mérnöki tudás és történelem van egy mechanikus órában ezért drágábbak is de értéktartók is. Akinek csak egy óra kell ami mutatja a pontos időt az vegyen egy 3 ezer forintos Casiót mert afelett minden kidobott pénz. Akit meg érdekel hogy mit hord a karján az emögött lévő tudás, technológia, precizitás az meg választ valami mást. Ha valakinek meg van az anyagi lehetősége venni egy automata Seamastert de azért vesz kvarcot mert az automata néha megáll annak nem nagyon van értelme órákkal foglalkozni. Aki meg Seamastert akar de csak a kvarcra futja az teljesen védhető és ezerszer inkább az mint egy homage vagy egy hamisítvány.

2020. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Twlinda válasza:
nem szánalmas
2020. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sosem érdekelt kinek ki tetszik ;)

A lényeg hogy nekem meg feleljen. :)

2020. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!