Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne elfogadnom?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, és tudta, hogy nem szeretem ha kihivóan öltözködik, és nem is hordott olyanokat. Most mivel jön hamarosan a nyár, mondta hogy szeretne kivágott felsőket hordani, amit én nem szeretnék, de azt mondta , ,bántja őt, hogy nem vehet fel ilyenféle ruhákat. 17 èvesek vagyunk, sajnos nem tudom magamat csettintésre megváltoztatni, lehet azert vagyok ilyen “gyerekes” mert fiatalok vagyunk. Megállapodtunk abban, hogy nyaralaskor vesz fel ilyeneket, iskolában nem nagyon.

Hogyan kéne “felnőnöm” ehhez a problémához? Nem szeretném hogy meglegyen neki tiltva, az aranyközépút kéne, de engem is bánt. Tippek?


2020. márc. 14. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos 14-től fölfelé szeretnek úgy öltözködni a lányok, mint a rbancok. Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni sajnos.
2020. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem tudsz tenni, meg kell szoknod, hogy a csajok mindenkinek tetszeni akarnak. És ezért mindent meg is tesznek, kivágott ruhák, műszempilla, műkörmök, és szilikon mellek, azok is jönnek majd később 😀
2020. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Miért baj az ha nőies szeretne lenni? Arra nem gondoltál, hogy Neked akar tetszeni? Amúgy pedig, kicsit gáz (már-már pszicho), ha Te mondod meg neki, hogyan öltözködjön. Te sem viselnéd jól, ha ilyen szinten irányítanának téged...
2020. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Először is, tarts önvizsgálatot, fejtsd meg, tulajdonképpen miért is zavar (pl. félted őt? féltékeny vagy a többi férfira, akinek tetszik? nem bízol a barátnődben? stb.). Aztán attól függően, hogy mi az oka, lehet vele valamit kezdeni.

Addig is, tüneti kezelésképp erősítsd magadban, hogy nem helyes előírnod a párod számára, hogyan öltözködjön (ahogy valószínűleg te sem örülnél efféle kontrollnak). Illetve keress benne pozitív dolgokat: legalább nem kell könyörögni a fiatal és csinos barátnődnek, hogy ne úgy öltözzön, mint egy hatvanéves, téged fog irigyelni sok férfi és nő, nem fenyeget, hogy más nőket sokkal szexibbnek látsz, ha mentek valahova, stb.

2020. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

kedves tőle, hogy veled maradt :D engedély, hogy mit vesz fel, te jó ég, ő egy ember aki veled jár, nem a kutyád vagy valami tárgyad

tudatosítsd magadban, hogy senki nem lehet a tulajdonod, ahogy te se senkié. Ez lehet kellemetlen, mert jó valakihez tartozni, összetartozni, de csak különálló emberek vagyunk, akik boldogok tudnak lenni együtt.

Ha ízléstelenül kivágott, és gáznak érzed, hogy a barátnőd ízléstelen, akkor gondolj arra, hogy ez csak egy ruha, és még változik az ízlés.

2020. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!