Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 éves vagyok 135 kg lehetség...

20 éves vagyok 135 kg lehetséges lefogyni úgy, hogy a bőröm nem nyúlik meg?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, mert jelentős súlytöbbletről van szó.
2020. márc. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha fokozatosan csinálod, hagysz időt a bőrödnek, hogy regenerálódjon, akkor igen, nem fog megnyúlni a bőröd.
2020. márc. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
A böröd már mist ki van nyúlva, elvégre valahol el kell férnie a sovány testsúlyoddal megegyező tömegű hájnak. Fogyj lassan és fokozatosan, hogy időt hagyj a bőrödnek az alkalmazkodáshoz.
2020. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A bőrőd nem a fogyáskor nyúlik... Hanem a hízáskor.

Már meg van nyúlva. A bőrőd akkor nyúlt meg, amikor az évek során felkúsztál 135 kilóra. Szépen nyúlt vele a bőröd is.


Én szerintem ha ledurrantasz magadról 50 kilót (ami azért nem piskóta), akkor se fogsz úgy kinézni, mint egy valóban 85 kilós ember. Én jelenleg 82 kiló vagyok, 195 centi. De hogy ha lefogysz ugyan erre a szintre mint én, azt garantálom, hogy akkor sem fogsz így kinézni.

Csak nézz meg olyan embereket, akik nagyokat fogytak.

Mást ne mondjak, nézd meg a Gáspár Lacit. Ő is fogyott egy elég jelentőset. Most viszonylag izmos, kocka has, gondolom rengeteget edz stb. Ki van pattintva, rengeteg munka árán. De látszik a bőrén (főleg hasánál), hogy ő egykor nagyobb darab volt.


Szóval nem tudom mik a célok, hány kilót szeretnél leadni. Nem akarlak elkeseríteni, de ha lemész 80 kilósra, akkor sem fogsz úgy kinézni mint egy olyan 80 kilós, aki nem 100 ról fogyott le 80-re. Izommal jól lehet "kompenzálni". Tehát mellé járj el konditerembe, gyúrni. Egészen máshogy fest egy 100 kilós, de edzett ember, mint egy elhízott 100 kilós ember. Érted.


Ha komoly a szándékod, és jelentősebb súlycsökkenést akarsz elérni (tehát nem 5 kilót 1 év alatt), akkor én javasolnék személyi edzőt.

2020. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én "csak" 100 kiló voltam, 35 kilót fogytam és mehettem plasztikai sebészhez

ja és a striák ugyanúgy megmaradtak

súlyzós edzés, egészséges táplálkozás, kollagén stb segíthet de végső soron csak a plasztika képes csodákra

2020. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe került a plasztika? Tudom, hogy nem fogok tudni már tökéletes testet összehozni, csak szeretnék egy normális eddzettebb testalkatot
2020. márc. 18. 03:46
 7/9 anonim ***** válasza:
A kinyúlt bôr a legkisebb bajod 135 kilósan
2020. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

"A kinyúlt bôr a legkisebb bajod 135 kilósan"


Ez így van, jól mondja az előttem lévő. Én 110 kg-ról fogytam egy év alatt 75kg-ra. Jobb a közérzetem, nem izzadok annyira, nem vagyok annyira fáradékony. Nagyobb az önbizalmam, jobban érzem magam.

Jobban tudok öltözködni, nem a teljesen testhez simulós, de szűkebb ruhákat tudok hordani: Diesel és Emporio Armani cuccokat kezdtem el hordani újra, mint fiatalabb koromban.

Most 35/f vagyok.

Ha utána nézel vagy ismered ezeket a márkákat, akkor kb. rájöhetsz a stílusomra.

Csináld végig a fogyást, vegyél új ruhákat, vegyél jó parfümöket és indulhat a csajozás. Nagyon nagy önbizalmad lesz ha végigcsinálod. 35 éves létemre bevallom, mostanában jó párszor zavarba jöttem, hogy 25 év körüli csajok is rám vigyorognak :) Az utóbbi időben nem szoktam hozzá. Az hogy van 1-2 "terhességi csík" a hasamon, az meg nem látszik. Amikor meg kiderül, az miatt nem fog elhagyni senki .

2020. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64% Azta, az meló lehetett, gratulálok.
2020. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!