Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik hozzatok szolok akik...

Pasik hozzatok szolok akik női es férfi tangáthordtok. Ha észre vették rajtatok a tangát mi volt a véleményük?

Figyelt kérdés
Volt nevetés, kibeszélés ilyesmi.

2020. márc. 19. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen,kinevettek.
2020. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
férfi tangát hordok, megbámultak eléggé feltűnően de nem nevettek ki, zuhanyzás után láttam hogy páran nézik hogyan veszem fel
2020. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem meg szoktak nézni pl. uszodában, de még nem volt negatív kritika, vagy ilyesmi. Amúgy igyekszem nem látványosan öltözködni.
2020. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én annyit szoktam kérdezni a feltűnően nézőktől, hogy a női boxert viselő nőkre is így néztek?
2020. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, hogy a páromon kívül ki másra tartozik, hogy milyen fehérneműt viselek. Miért venné észre bárki is, hogy mi van rajtam?
2020. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Változó

Van aki kiröhög 🙂 (vissza mosolygok), van aki kiváncsi, akit hidegen hagy... és van aki bámul... (hogy mi jár a fejeben?)...

Egyébként meg pont leszarom kinek mi a véleménye... vagyok, aki vagyok...

2020. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom
2020. márc. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Női tangákat hordok (egyszínű vékonypántos fazonok) meg trunk boxert. Mikor melyiket.

Anyám már látta rajtam is. Elöszőr furcsálta, főleg mikor megtalálta az egyiket a szennyesben. Azóta találkozott már több félével, de semmi érdekeset nem fűzött hozzá. Van amikor közösen van mosva minden ruha akkor találkozik legfőkébb velük. Van egy fehér állítható pántos tanga azt valamelyik nap megdícsérte, meg hogy tetszik neki.XD Végen ellopja. :D

2020. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!