Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Omega vagy a Rolex a...

Az Omega vagy a Rolex a minőségibb, patinásabb karóra márka?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rolex szerintem magasabb kategória, és még az is tudja róla, hogy luxustermék, aki nem ismeri az órákat egyáltalán.
2020. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szint a két márka.

Nekem van mind két márkából. Két Omega Seamasterem van és egy Rolex Submarinerem.


A Rolexre szinte minden nap kapok intelligens kérdéseket hogy igazi, eredeti.” stb.

Szerintem a Rolexről többen gondolják hogy hamisítvány.

2020. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Rolex lett később alapítva, de valamiért mégis úgy érzem, hogy picivel ismertebb. De lehet, hogy csak magamból indulok ki, hogy hamarabb hallottam róla. A minőségről nem sokat tudok. de hasonlóra tippelném őket.

Kaptam már svájci órát, teljesen más márkát. Elég jó, de magamnak csak kvarcórát vennék. Viszont aki a patinára, luxusra hajt, persze, vegyen Rolexet vagy Omegát, mindkettő különleges márka.

2020. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Omega minőségibb a Rolex népszerűbb meg drágább.
2020. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!