Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárga pulcsit és fekete...

Sárga pulcsit és fekete combzoknit milyen szoknyával/nadrággal illetve cipővel kombinálnátok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 18:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyensmi a pulcsi, csak nincs zsebe, az árnyalata is ilyen.

2020. márc. 19. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mackónadrággal. Ez egy otthoni pulcsi, hideg, téli estékre.
2020. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Te ezt utcára akarod felvenni?
2020. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ti nem hordtok utcán pulcsit???
2020. márc. 19. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Ehhez én cicanacit vennék & mamuszt, és hátradőlnék itthon a kanapén benne, tök kényelmesnek tűnik lazuláshoz. Aztán átöltöznék, mielőtt kilépek a házból.

Szoktam pulcsit hordani, egyenesen szeretem a lazább stílust, de ez még nekem is túl tróger kinézet.. :D

2020. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Eléggé meglepődtem a válaszokon, a gyk tele van olyanokkal akik fikázzák a divatot és mondják, hogy legyél egyedi ha meg azt hordod amit szeretsz akkor meg leszólnak xd.


Szerintem feszülősebb farmerszoknyával vagy ilyen a "pörgőssel" is jól néz ki:

[link]


[link]


[link]


Hosszúnádraggal is jó esetleg kantárossal, röviddel még nézhet ki úgy is jól, h nem látszódik ki a nadrág csak biztonság érzetet ad hogy mégse egy pulcsiban mászkálj :).


[link]


Én bakanccsal, csizmával vagy sportcipővel venném fel

2020. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

#6

Az igénytelen, lepukkant megjelenés miért lenne "egyedi"?

2020. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy lány akit instán követel egy sárga fekete kockás rövidebb szoknyával vette fel ezt a kombót
2020. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is egy (nagy)kockás szoknya jutott eszembe egyből, egy szürke-fekete kockás főleg, persze a bővebb, combközépig érő fazon, nem a feszülős, mert az kissé stíluskarambol egy ilyen laza felsővel. Cipő lehet bármi, az egyszínű fekete/szürke/sárga zártabb bőrcipőtől a sportcipőig vagy éppen egy tiszacipő. Kínai vászoncipőt és a balerinát kerülném. Az, hogy mit nevezünk "igényesnek", teljesen szubjektív dolog, nincs benne semmilyen észszerű vagy objektív mérce. Aki jobban manipulálható, az dobálózik ilyenekkel, mert az ő személyiségét mások véleménye határozza meg, neki az a fontos, hogy lesajnáljon másokat, mert ettől érzi magát erősebbnek. Egy ilyen pulóver ugyanúgy lehet igénytelen és igényes is: ha a kínainál veszed és két mosás után az egyik fele sötétebb mint a másik, illetve elveszíti az alakját, akkor az igénytelen, ha meg áldoztál rá elég pénzt, hogy egy jó minőségű darabhoz juss, az igényes.
2020. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#9

Márpedig ilyen kinyúlt otthoni kutyázós pulcsit utcára hordani igénytelenség. Az ilyen emberek mennek susogós melegítőben színházba is, de gondolom az is csak önkifejezés és teljesen oké. :D

2020. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!