Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent az, hogy ellenálló...

Mit jelent az, hogy ellenálló zokni?

Figyelt kérdés

Női nejlonzoknik, vagy ha úgy tetszik bokafixek között láttam ilyet. Drágább, mint egy sima zokni és bár vékonyabb, mégis vastagabbnak tűnik. De ez minek áll ellent?


[link]


[link]



2020. márc. 22. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez mitől női amúgy?
2020. márc. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
De magassarkú nélkül igen... :)
2020. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

De hová tűnt a másik 2 hozzászólás?

Így az előző válaszomnak sincs semmi értelme...

2020. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Na, látod? Igazam volt!

Már a magyarázatom is kényes volt nekik mert rátapintottam a lényegre.

2020. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te csak most hallasz róla? Nyáron nagyon régóta divatos. Nem hagyja magát az Istennek se fölhúzni. Azért járnak olyankor annyian mezitláb.
2020. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem női. Petőfi is ilyet húzott március 15-én, aztán mi lett belőle?... :D
2020. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi különöset nem kell beleképzelni, ez egy totál közönséges bokafix, csak így jobban hangzik, jobban el lehet adni. Azt jelentené az ellenálló, h jobban bírja a strapát, nagyobb igénybevételt is kibír. Elvileg. De ezt ugye lehetetlenség ellenőrizni, szóval bármit rá lehet sütni.

Vannak amúgy szembiztos harisnyák, azok úgy működnek, h speciálisan szövik az anyagot, nem tudom pontosan h szövik össze a hosszanti meg a keresztirányú szálakat, de valahogy úgy kapcsolódnak össze, h ha valamelyik szál megpattan, akkor nem tud végigfutni az egész harisnyán, a következő keresztszál megállítja. Egyszer kipróbáltam, és a szem valóban nem fut végig rajta, viszont ugyanúgy kilyukad, mint egy közönséges harisnya, annyival nem bírja tovább, szóval hagytam is a fenébe. Bokafixben meg szerintem még kevésbé van haszna, mivel ott azért nem fut fel úgy a szem, h feltűnő legyen sokszor nem is látszik a bokafix a cipőben. Viszont a köröm ugyanúgy kilyukasztja, a cipő ugyanúgy ki tudja dörzsölni, a sarok is pikkpakk szétkapja, ha nagyon durva a bőrréteg rajta stb. Egyébként mostmár én is kíváncsi lennék rá, h mennyire ellenálló ez egy mezei harisnyazoknihoz képest... Lehet egyszer majd kipróbálom ezt is ha járok Calzedonia felé

2020. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7

Köszönöm szépen a válaszod! :)

2020. ápr. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!