Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogy lehet kibírni...

Lányok, hogy lehet kibírni melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy sok olyan lány/nő van, aki otthonra nem vesz fel semmiféle melltartót, csak egy pólót

de van olyan is, aki utcára se vagy legalábbis amikor hazaér, akkor rögtön leveszi a melltartót, mondván úgy kényelmesebb és egy "felszabadító" érzés


én is lány vagyok, de mindig (kivéve éjszaka) van rajtam melltartó

1x volt, hogy télen nem vettem fel (csak a boltba mentem át, szóval a kabát miatt nem látszott, hogy nincs rajtam), de rettentően zavart, pedig nem látszott, csak kényelmetlen volt, ahogy "ugráltak" séta közben, pedig kis mellem van, de még így is zavart



Ti hogy bírjátok nélküle? Nektek miért kényelmesebb?

kort is írjatok legyszi :)



2020. márc. 23. 13:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne felvenni otthonra melltartót?

Nem csinálok semmi olyan mozgást amitől el kezdene túlságosan ugrálni. Pont hogy melltartóban lenne kényelmetlen. Én utcára se mindig veszek fel ha olyan típusú felső van rajtam.

2020. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csupán B-s mellem van, így nem zavaró, nem ugrálnak fel-alá ha nincs rajtam melltartó. Egyébként meg nem szeretem, ennyi. Utcára mondjuk nem szoktam menni nélküle (bár nálam is előfordult ilyen 3 réteg ruhával télen a boltba ugorva), de itthon ritkán van rajtam.

Ez olyan minthogy van aki bugyival nem tud aludni, mert kényelmetlennek, zavarónak tartja :) én elfogadom őt, de nem tudnám utánozni.

2020. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kis melleim vannak, ezért melltartó nélkül is kényelmesen érzem magam. Kabát alatt nem látszik, hogy van-e rajtam egyáltalán.

Itthon mindig melltartó nélkül vagyok, mert számomra az a jó érzés, amikor nem érzem magamon a melltartót. 😃

Viszont pár éve merevítő és szivacs nélküli melltartóra váltottam, ami nagyon kényelmes, így ha fel kell vennem, azt is kibírom egy napig, aztán hazaérve leveszem. 😃

2020. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
22 vagyok (harmadik hozzászóló)
2020. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
C kosárral szeretem, ha nap közben a rohangálásban tartja valami a melleim, de otthon nem veszek fel, kényelmesebb anélkül. Takarításhoz vagy hasonlóan aktívabb teendőkhöz felveszem, de ha az aktivitásom kimerül annyiban, hogy a kanapé és a konyha/fürdő között flangálok, akkor nem. Még úgy is jobban szeretek melltartó nélkül lenni, hogy alapból kényelmes, merevítő nélküli melltartókat hordok.
2020. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kényelmesebb nélküle, B-s cicikkel nincsenek akkora melleim, hogy zavaró legyen, "lógjon". Nyáron gyakran utcára is kimegyek nélküle, sokkal jobb úgy.
2020. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Utcára nem megyek ki nélküle, nem veszek fel olyan ruhát, ami alá nem lehetne (vagy trükközök vele, hogy lehessen).

De itthon sokkal kényelmesebb nélküle, eszembe se jut felvenni.


Én azokat a nőket nem értem, akik utcára kimennek melltartó nélkül, én meztelennek érezném magam.

De szerencsére nem vagyunk egyformák. :)

2020. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
A kerdezo fiu, privatban irt nekem:) sok a beteg itt.
2020. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy , nélküle mindig átbukok rajtuk . Üdv és puszi MILENA VELBA
2020. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nekem így kényelmes, nincsenek nagyon nagy melleim, inkább kisebbek, így nekem nem is zavaró, nem ugrálnak annyira, stb. A melltartó, bármennyire puha anyagú vagy fazonú, nem annyira kényelmes, így pl. itthoni jógához se veszek fel mindig melltartót.
2020. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!