Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas termékek közül kizáróla...

Adidas termékek közül kizárólag az originals számít "menőnek"?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Te tényleg azt hiszed ha kamuba vagod magad menő leszel? Ha nem tudod megvenni az eredetit fel se vedd
2020. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem elég egyértelműen tettem fel a kérdésem: az adidas termékcsoportok (Neo, originals, performance) közul utcai használatra kizárólag az originals az amelyik "menő"?
2020. márc. 23. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem értek ezekhez a trendekhez (amúgy se szoktam más embereken a márkát venni);

azt vedd meg, ami tetszik, vélhetően jól áll rajtad, és meg is tudod fizetni.

2020. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ezek az ellapított orrúak amúgy szerintem csúnyák. (rákerestem, hogy adidas originals cipő,és több ilyen ellapított orrút dobott ki, ami szerintem nem néz ki jól. De lehet, hogy valakinek tetszik, semmi baj nincsen vele.)
2020. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Suttyó dolog utcára sportcuccot hordani.
2020. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mi az hogy "menő". Cipőt menőségből nem vegyél fel, hanem azért, mert tetszik és illik hozzád és a stílusodhoz. Trendiség az más kérdés. Adidasból most ezek az Ultraboost-okat és 4Dk-et látom mindenkinek, nekem például egyáltalán nem jönnek be. Szóval biztos nem vennék fel egyet csak azért, mert menő :D
2020. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lakhatsz rossz környéken... :D
2020. márc. 27. 12:11
 8/9 id. forgó csaba válasza:
A kinai a tuti! Komolyra fordítva! nem a név ill. a márka a "menő" Az eleganciát és a stílust az anyag minősége és a termék formája ill az azt viselő modora , stílusa az adott alkalom vagy helyzet mind mind meghatározzák! de még sorolhatnám napestig!
2020. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lux morulus ***** válasza:
58%

5 ös írta, hogy suttyó dolog.


En meg azt mondom, hogy annál nagyobb suttyóság nincs, mint amit ti itt képviseltek. Suttyók.!

2020. márc. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!