Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy pár cipőt szeretnék...

Egy pár cipőt szeretnék feladni postán, hogyan kell? Többii lent

Figyelt kérdés
Eladtam egy használt ruha csoportban egy pár cipőt, postai úton veszi át a vevő. EKkor a postaköltséget csak ő fizeti a végén? Vagy helyben nekem is kell fizetni, és majd azt én visszakapom? Vagy hogy van ez? Bélyeg kell rá?

2020. márc. 24. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Miben egyeztetek meg, ki fizeti a pk-t? Hogyan fizet?
2020. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hogy adod fel a csomagot? Postán maradóra, vagy címre kérte a vevő?
2020. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a vevőnek kell átutalnia a cipő árát és a postaköltséget, te csak az utalás megérkezése után adod fel. Utánvétes küldésbe ne menj bele, ha a vevő nem veszi át, bukod a postaköltséget. Postai úton lakcímre 1800 forint körül kér a posta, de van ennél olcsóbb csomagküldő vagy csomagautomata is. Egyébként beviszed becsomagolva a postára, megadod a címed, kifizeted a feladás árát, utána ők intéznek mindent, nem kell rá bélyeget venned.
2020. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!