Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

A farmercentrum.com nem gyanús?

Ugyanolyan az oldala, mint a farmercentrum.hu -é, viszont utóbbi főlapon írja, hogy ők nem farmercentrum.com-ként folytatják.

márc. 26. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok

Nem rendelünk olyan oldalról ami már egy kicsit is gyanús.

Egyébként meg néztem az oldalt nekem nagyon nem tetszik ez..

Inkább regisztrálj h&m be legyél klubtag(ingyenes) és június elejéig ingyenes szállítást kapsz rá adásul a farmerek nagyon levannak arazva

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 26. 12:30 Privát üzenet

Nekem nem tűnik gyanúsnak.

Ott van minden adat a cégről (cím, telefon, cégjegyzék szám, stb.).

Persze bármilyen cég megszűnhet, de ez még el sem indult. Ezzel az erővel egyetlen webshopban se lehet megbízni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 26. 12:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó, de miért csinál X tök ugyanolyan oldalt, mint Y, ha Y meg azt mondja, hogy neki semmi köze X-hez?

# 3/4Időpont márc. 26. 14:00 Privát üzenet
Előző kérdésedre: ezt szokták hívni a vásárlók megtévesztésének. Mellesleg: én minden ilyen nevű weboldalt kerülnék, akár igazi, akár kamu.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 28. 09:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a tapasztalatotok az weboldallal kapcsolatban? Többi lent.
Meleg gyanús vagy csak stilusos?
Arulom a hasznalt ruhaimat, ramirt egy lany. Csak nekem gyanus?
Az itt található Versace táskák tényleg kifutó darabok? Nekem nagyon gyanús, hogy csak replikák. Drágábbnak gondoltam ezeket a táskákat.
Rendelt már valaki erről az oldalról?
Nem gyanus egy kicsit a wish-en levő postakölcség?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!