Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok elég vékony és...

Fiú vagyok elég vékony és szerintetek gáz ha 29-es női farmert hordok? Ez a méret jó rám és fiúba nem találok. Tapad a lábamhoz pont jó.

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
B...zis,ha nem érzed gáznak,az a te bajod.
2020. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Tűsarkúval biztosan jól állna. Igaz,hallottam,hogy elmarad a pride
2020. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
54%
Kis ropi gyerek 50kg menő akar lenni a tapadós farmerrel csak a ropi lábaidon gázul néz ki a tapadós farmer, hordj normális nadrágot
2020. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon gáz. Nem a méret miatt, hanem mert a női nadrágnak a szabása is más, mint a férfinak. Kis ropi lábaidat meg nem kéne tapadós nacival kihangsúlyozni.

Vagy passziv homár vagy és így akarsz tetszeni az aktív pasiknak?

2020. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Gáz.

A páromnak (25F) egy maradandó betegség miatt nagyon vékonyak a lábai, simán talál farmert... és nem tapadósat hord, mert felfogja hogy nem az az előnyös.

2020. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Szintén vékony fiúként átérzem a gondodat. Pár éve még én is csak női farmereket hordtam, mert férfiban mind bő volt rám vastagságra. Imádom a teljesen feszülős super skinny fazont, és ilyet férfiben most is nehéz kapni, ami tényleg feszül még bokánál is. Úgyhogy évekig maradt a női, de amúgy jól állt nagyon. :)

Most már vegyesen van pár női és férfi farmerem is, mindkettőt hordom. Nekem fazontól, márkától függően 28-29-30 a méretem.


Lényeg hogy nem gáz, én kb 10-12 éve hordok nőit is, és eddig senki nem mondta hogy béna. :)

2020. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Akkor mi most mondjuk.
2020. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Metionin ***** válasza:
77%
Szerintem meg senkinek nem tűnik fel. Nekem ugyanezen okból van 2-3 fiú farmerom, mert a női amelyik a lábamra jó volt annak elállt a dereka, ami derékben jó volt, az nem jött fel a lábamra. A fiú verziónak meg épp annyival bővebb a szára hogy derékben is jó meg lábra is. Kutya nem vette még észre. 25-ös farmert hordok amúgy nőiből bár az fura hogy ha rám van fiú gatya méretben akkor rád hogy nincs.
2020. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

8-as

Persze, hogy elállt a dereka, mert hónaljig felhúzzátok. A derék - jó esetben - 20-30 centivel kisebb a csípőnél, így aztán eláll ott, még szép. A fiúgatyát meg nem lehet annyira felhúzni.

2020. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, nekem is van pár nöi farmerom. Meg van, hogy csak nöi cuccok között találok magamnak normálisat, barátnöm is szereti ezeket a darabokat, gyakran ö is vásárol a fiú részlegen.
2020. márc. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!