Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hülyének néznének, ha...

Nagyon hülyének néznének, ha majd a melegebb időben így öltöznék ( a járvány miatt)?

Figyelt kérdés

Nos, óvakodni kell a vírustól, de közben próbál az ember lánya csinos is maradni...Szóval azt hiszem, az 50-60-as években hordtak ilyesmit a nők:Hétköznapra is felvették a csipke vagy selyem kesztyűt és a melegben is "kendőt" kötöttek olykor a fejükre. Ez általában valami jó minőségű, világos anyagból volt. Lehet szintén fehér és selyem(?) A kendőt a fejükre terítették és a nyakukon körbe kötötték .Ehhez általában napszemüveget is feltettek.A kendő védi a hajat,fejet meleg és virus ellen és ha kell, akár az arc elé is húzható maszk helyett. A kesztyű szintén a védelem miatt, de csak szebb egy selyemkesztyű mint egy háztartási és az is naponta mosható.

Mit gondoltok?


2020. márc. 28. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem találok most ilyen képet. Ez nem nyanyás, szerintem inkább elegáns, nőies, titokzatos megjelenést adhat. De hát nem tudom, hogy festene ez manapság..
2020. márc. 28. 00:11
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Te figyelj, ugye tudod hogy a csipkekesztyű meg a selyemkendő semmit, de tényleg semmit nem véd a járvány ellen? Tőlem öltözz az 50-es évek stílusában, nekem abszolút bejön, de ha arra készülsz hogy ettől immunis leszel a koronára akkor nagyon nagyot fogsz csalódni.
2020. márc. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A csipke nem véd, azt tudom, valami sűrűbb szövésű, szép anyagra gondoltam. A szatén vagy a vékony pamut sem jó? Csipke az csak úgy, ha bélelt. Na mindegy, végülis megtenné a fehér gumikesztyü is, egyszer használatos. De sehol nem kapok. Csak háztarrási meg ilyen kertészeti védőkesztyű van az meg elég gáz, meg meleg is lesz nagyon, jól belefülledne a kezem.
2020. márc. 28. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Kijàràsi korlàtozàs lèpett èrvènybe, de ha ez a korlàtozàs sem lenne, akkor sem kellene elhagynod a hàzat! Az meg hogy hogy ugrassz le a sarki boltba vagy a patikàba mindenkit hidegen hagy.

Èn nagy maszkba mentem gumikesztyűbe, van aki egy nagy sàlat köt az arcàhoz.Szerintem ebben a helyzetben mindenki ùgy vèdekezik ahogy csak tud ;(

Vigyàzz nagyon magadra kèrlek

2020. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"de közben próbál az ember lánya csinos is maradni..."


Max. ha tizenéves pi.... de akkor inkább menjen az anyukád, apukád vásárolni, ne te!

Ez az időszak ha nem fogtad volna fel, nem a divatról szól.

És nem is az indokolatlan lófrálásról.

Egyébként a burka egész praktikus lehetne mostanság, akkor nem kellene rögtön hajat mosni minden kiruccanás után.

2020. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak nem dolgozni kell menned, akkor maradj otthon a pitsádon... nem divatolni kell ilyenkor, hanem felfogni a helyzet súlyosságát és ésszerűen cselekedni.

Oké maszk meg kesztyű, de közbe miniszoknya meg szandál mi?

2020. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok és csak akkor mozdulok ki, ha nagyon muszáj. Csak élelmiszert vásárolni, esetleg néha munkahelyemre benézni, az épületben minden rendben van-e. De ott nincs más senki. Kerülöm a találkozásokat. Én félek a járványtól és igyekszem vigyázni.
2020. márc. 28. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük, egyeseknél a krízishelyzet azt jelenti, hogy nyomorversenyt csinálnak örömtelenségből. Indokkal ki lehet mozdulni, és miért ne dobja fel az ember.
2020. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

"közben próbál az ember lánya csinos is maradni"


Miért nehéz azt mondani, hogy "közben próbálok csinos maradni"? Miért kell kiterjeszteni a saját vágyadat? Engem csak ez zavar az ilyen kérdésekben, felőlem bármit felvehetsz, max megnéznek.

2020. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem k.rvára nem érdekel.
2020. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!