Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya alá zoknit cipőbe?

Harisnya alá zoknit cipőbe?

Figyelt kérdés
Ha úgy öltözök, hogy nylonharisnyát hordok cipővel akkor érdemes rávenni még egy zoknit ami nem látszik ki a cipőből? Ti hogyan szoktátok, hogyan kényelmesebb, praktikusabb? Úgy hallottam, hogy ha együtt hordanám a kettőt a zokni kidörzsölné a harisnya anyagát és hamarabb tönkre menne ez igaz?

2020. márc. 28. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Gáz.
2020. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha olyan a cipő, akkor egy boka vagy titokzoknit fel szoktam venni a nylomharisnya alá, mert legalább nem csúszkálok akkor. + nekem a lábam nagyon fázós.

Ha neked úgy kényelmes, akkor hord úgy. Szerintem így még kevésbé kopik a harisnya, hisz puhább felületen van, míg ha egyből cipő van alatta akkor közvetlenül a nyomásnak van kitéve. Egyébként meg ha le kell venni olyan helyen, akkor meg egy titokzoknit egyből le lehet rántani a cipővel együtt, szóval nem félek, hogy más meglássa és “gáznak” gondolja.

2020. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem se gáz,titokzoknival meg kimondottan sexy;)Főleg egy csipkéssel😊
2020. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Én a vastagab, alig átlátszó fekete harisnya alá szoktam fekete bokazoknit venni. Közelről megnézve észrevehető, de ahhoz tényleg egészen közelről kell nézni. Azért a harisnya alá veszem, mert kb heti 4-5 napot hordok harisnyát egész nap, és a zokni jobb érzés a lábamon mint a harisnya.
2020. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Semmi értelme.

Eleve a csak harisnya sokkal kėnyelmesebb mint egy vastag pamut zokni.

F

2020. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Harisnya alá veszem a zoknit, ha a harisnya fölé veszem, akkor elcsúszik.
2020. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ajajj, úgy látom egy-két srác is idetalált azért :DD
2020. márc. 29. 18:29
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Ajajj bizony, tán meglepő?


Nem írtad ki hogy melyik nemhez szól a kérdésed.

2020. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező!

Ne legyél egoista.

Nekünk férfiaknak is jár a komfortérzet nem csak nektek.


Amúgy meg én nem szoktam zoknit venni harira , vagy ezt veszem fel vagy azt.

2020. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akár ki is írhattam volna a nemet, de azoknak a férfiaknak akik ezen a kérdésen élik ki fura vágyaikat, pont nem érdekelné őket.
2020. márc. 30. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!