Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vans és Converse méret mennyir...

Vans és Converse méret mennyire egyezik?

Figyelt kérdés
37-es Vanst hordok, ami 23,5 cm belsőtalphosszos. A Converse hivatalos oldalán 38-as méretnél van ez a Chuck Taylor All Star cipőkre. Valóban egyszámmal nagyobb kellhet Conversből? Kinek mi a tapasztalata vele? Még sosem próbáltam Converset és most nagyon lehetőségem sem lenne ezért érdekel.

2020. ápr. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, a Converse fél mérettel nagyobb nekem. Szerintem azért lehet, mert a Vans szélesebb cipő a lábujjaknál is, míg a Converse nem. A Vansból tényleg kisebb kell szerintem, hihetsz neki, de ha a teljes méretben szkeptikus is vagy, akkor a fél mérettel nagyobbat ajánlanám.
2020. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindkettő, 37,5 lábam van, 24 cm bth. A 38-as Converse nekem nagyon nagy, 37 is jó rám de a 37,5 a legjobb. A Vansből 37-t hordok szintén.
2020. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annak kifejezetten örülök, hogy pont ugyanezzel a mérettel válaszolt valaki. Kicsit tartottam én is az egy számmal nagyobbtól.37,5 lesz. Köszi mindkettőtöknek mégegyszer. :)
2020. ápr. 2. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!