Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok mutatni képekwt,...

Tudnátok mutatni képekwt, hogy hogyan öltözködnek manapság a vagányabb 18-20 éves fiúk?

Figyelt kérdés
Nem a nagyon selyemfiúkra gondolom, átlag vagány sportos srácok.

2020. ápr. 4. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ te melyik körben mozogsz, azaz hol vagánykodsz.

Szerintem a kérdés a tipikus, és mai nagy teret hódító divatra értendő, ami a férfiaknál a szakadt csőgatya, aminek a vége le van vágva, valami puccos sportcipő bokazoknival, és valami szintén puccos pulcsi. Na meg persze bőr vagy buggyos kabát mert az milyen menő.

Valami ilyensmi:


[link]


És bár itt az összehatásnak van egy szexi beütése, mégis úgy érzem mintha csak egy cigány lenne előttem.

De ez is tipikus:


[link]


Ha viszont maradandó akarsz lenni a nőknek, kifinomultan akarsz öltözködni és nem csak bulis napról-napra élő műcsajoknak akarsz tetszeni akkor ezek a neked valók:


[link]


[link]

2020. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

szia! én így szoktam öltözködni:

[link]

2020. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!