Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti általában olyan...

Lányok! Ti általában olyan színű bugyit vesztek fel, amilyen színű melltartó van rajtatok?

Figyelt kérdés
Eddig én ezt csináltam. Nem vettem fel különböző színben melltartót és bugyit. Nem tudom mennyire ízléses ez. Lassan a barátommal megtörténik az első szex és ezért kérdezem, hogy ti hogy vagytok ezzel. 21 éves lány vagyok amúgy.

2020. ápr. 5. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ez azért egyszerű, mert csak fekete meg fehér melltartó/alsóneműt veszek. Van néhány színes különlegesebb alkalomra, de azokat meg direkt szettben veszem. Szóval nálam mindig párosítva van.


Amúgy a pasik nagy részét nem érdekli, hogy milyen színű van rajtad. Ha szex után másnap rákérdezel jó eséllyel fogalma sem lesz, hogy az piros, bordó vagy pink volt. :D

2020. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Olyat, ami a ruhához illik. Pl. Sötét nadrághoz feketét. De ha világos felsőt húzok hozzá, akkor a melltartó is világos, nem lehet hozzá feketét. Vagy lehet, de hülyén nézne ki.
2020. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mindig figyelek erre.
2020. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha a barátomhoz megyek akkor igen, de amúgy általában fekete bugyit meg fehér melltartót használok.
2020. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Van par szettem de nem mindig azt veszem figyelembe hanem azt hogy mi megy a ruhahoz. Vilagos nadrag ala nem vehetek fekete bugyit akkor se ha a felso miatt fekete melltarto van rajtam.
2020. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, szinte soha.
2020. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Soha. Nekem a pártalálásban amúgy ez egy fontos szempont volt, hogy ne érezzem úgy, hogy máshogy kell öltöznöm (viselkednem, kinéznem, beszélnem, stb.), mint ahogy alapból szoktam.


Mivel melltartóból csak feketét hordok, bugyiból meg mindenfélém van, kivéve feketét meg fehéret, a válasz nem.

2020. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam figyelni erre. Első szex előtt lehet odafigyelnék. :D
2020. ápr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Az alsónemű színe olyan mindegy hisz a nap végére úgy is barna lesz...

F

2020. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

A melltartóm színét a pólómhoz igazítom.

A bugyim véletlenszerű.

2020. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!