Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti általában olyan...

Lányok! Ti általában olyan színű bugyit vesztek fel, amilyen színű melltartó van rajtatok?

Figyelt kérdés
Eddig én ezt csináltam. Nem vettem fel különböző színben melltartót és bugyit. Nem tudom mennyire ízléses ez. Lassan a barátommal megtörténik az első szex és ezért kérdezem, hogy ti hogy vagytok ezzel. 21 éves lány vagyok amúgy.

2020. ápr. 5. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Bugyiból csak feketét hordok, melltartóból időnként lilát is, így többnyire összeillenek. Konkrét szettem csak egy van, de annak a bugyiját nem hordom, mert műszálas.
2020. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11.

Akkor harisnyát sem hordasz gondolom mert az is műszálas.

2020. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Ugyan nem engem szólítottál meg, de ja, én pl. csak pamutharisnyát hordok, nem bírok semmit ami műszálas. Mi van ebben? Mi ezen olyan említésre méltó? :D

2020. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem színek szerint veszem fel őket. Legalább is nem úgy, hogy a melltartó passzoljon a bugyihoz. (Ami a ruhakészletemből adódóan minden esetben nem is lehetséges)

Inkább azt nézem, hogy pl fehér blúzhoz világos melltartót vegyek, meg hasonlók.

2020. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!