Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann oldaláról rendelt...

Deichmann oldaláról rendelt màr valaki?

Figyelt kérdés

Cipőt soha nem veszek neten, de most az adott helyzet miatt muszáj.

Szóval rendeltem, rendeléshez létre kellett hozni egy fiókot ugye. Arról jött megerösítő mail, hogy regeltem. Viszont utána rendelés leadásnál fura volt, egyszer meg kellett adjam a kártyaadataimat a deichmann oldalán, ami alapvetően oké, van egy mentett bankkártyám, de utána ugyanúgy átirányított a külső bankos fizetési oldalra, ahol újra meg kellett adjam az adatokat...

Szóval màr ez is fura, pedig szoktam neten rendelni, nem vagyok hülye hozzá.


Aztán, ami igazából a kérdésem, nem jött visszaigazoló mail, de egyáltalán. Holott a deichmann oldalán még írta is, hogy kapni kell.

Ilyenkor mi van? Ha belépek az oldalra, látom, hogy van egy rendelésem, de nem kaptam róla kvázi semmilyen információt, hogy igen, én kifizettem egy rakat pénzt.


Valaki, aki szokott rendelni tőlük, tud segíteni? Ezek így rendben vannak?


2020. ápr. 6. 08:43
 1/6 anonim válasza:
Mi pont tegnap rendeltünk,egyáltalán nem volt ilyen tapasztalatom. Nekünk rögtön küldték a dechatlon oldalán is meg e-mailben is. Nagy értékben vásároltál? Mert akkor ott az már baj ha nem jött vissza e-mail.
2020. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsánat nem dechatlon hanem deichmann
2020. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kellett volna kapnod egy olyan email-t, hogy “Köszönjük megrendelésedet!” Aztán ha elkészült a csomag és átadták a futárszolgálatnak, akkor kapsz egy másik üzenetet “Rendelés visszaigazolás” címmel.

A helyedben, ha délutánig nem jönne üzenet, akkor írnék üzenetet az ügyfélszolgálatnak, hogy mi a helyzet.

2020. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam nekik egy mailt végül, meglátjuk, mi lesz.
2020. ápr. 6. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

szia,

nekem sem jött visszaigazoló a banki átutalásról...

a cipő viszont időben megjött.

2020. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5, igen, régi már a kérdés, nekem is megjött a rendelés. :)

Én írtam is nekik végül, azt mondták, rendszerhiba, hogy a kártyás fizetésről nem jött visszaigazolás, de rendben van minden.

2020. máj. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!