Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan húzzátok fel harisny...

Ti hogyan húzzátok fel harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés

Én sűrűn kiszakítom. Lefelé, pedig összetekeredik a nadrág része.

20/l



2020. ápr. 6. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
“Feltekerem” a kezemre, úgy bújok bele, tehát nem kiterítve húzom végig az egészet a lábamon. Így sokkal kevesebbszer szakad el már a felvételkor, míg utóbbi módszernél majdnem mindig ez volt.
2020. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Húzzál kesztyűt előtte, és úgy vedd fel! Így sokkal kisebb az esélye, hogy beleakad a kezedbe, körmödbe, és elszakad.
2020. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
2020. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
A pamut mióta szakad ki?
2020. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván a kérdező nem azt hord, ha ilyen problémája van...
2020. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert nem írta ki melyikre gondol.


A pamut azóta szakad ki mióta egy pici lyuk keletkezik rajta és a lyuk közelében erősebben meghúzod.

2020. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A vékony, 15-20 Dénes harisnyákra gondoltam.

Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 8. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Fölszedem a kezemre előbb az egyik lábát, bele teszem a lábamat, a varrást megigazitom a lábujjaimnál, aztán elkezdem szépen lassan felfelé húzni figyelve arra, h ne csavarodjon meg közben. Kb a térdem fölé 1-2 centivel húzom csak fel. Amikor ezzel megvagyok, ugyanezt megcsinálom a másik lábammal is. Aztán, ha ez megvan felegyenesedek, és két oldalt (a lábaim külső oldalánál) megfogom a gumis részét, de úgy, h a térd fölött lévő felszedett rész is benne legyen. Felhúzom így ameddig csak tudom, utána felteszem (teljesen kinyújtva) az egyik lábam valahova (pl ágy szék, kádszéle) és a bokámtól (vagyis inkább attol a ponttól, ahol el tudod húzni a harisnyát a bőrödtől) szépen elkezdem felfelé úgy h mindenhol teljesen kifeszüljön a lábamon a harisnya. Egy kis gyakorlás és simán megy! Arra figyelj, h mindig újbeggyel fogd meg a harisnyádat, illetve óvatos legyél a körmeiddel, ékszereiddel, mert könnyen beleakadnak, és már kész is a baj. Szerintem gyakorold egy picit az egyik kiszakított harisnyádon, mert mire ráérzel a technikájára valószínű pár harisnyát megszaggatsz még. De ne aggódj ezért, ez kb mindenkinél így volt eleinte, szóval hajrá, ügyesen!


Lefelé meg azért tekeredik össze, mert egy picit kicsi rád a harisnya, és túlságosan feszül a derék része. Mivel a bőrödre túl erősen tapad, ott nem tud elmozdulni, így kénytelen a legkisebb ellenállás irányába menni, ami ez esetben a saját anyaga. Amúgy, ha neked nem kényelmetlen, ez egyáltalán nem baj, sőt! Van, h pisiléshez én is csak így letekerem a harisnyám pont annyira, h pisilni legyen helyem. Szerintem sokszor praktikusab így, mint letolni a barisnyát, mivel ha letekeredik, akkor alatta még feszes marad a lábon, elég csak onnantól visszaigazítani. Viszont ha letolva van a harisnya, akkor minimum a térdtől kell elkezdeni vissza felhúzni, mivel azzal, h letolva kerül le a deréktól, hirtelen fellazul a lábon is, így elveszti a feszességét és elkezd lefelé csúszni...

Nos, kb ennyit tudtam hozzászólni, igyekeztem minél alaposabban leírni, remélem azért nagyjából sikerült is, de szerintem tényleg úgy tanulod meg legkönnyebben, ha gyakorolsz. Sok sikert, és kitartást! :)


33/l

2020. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. ápr. 13. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!